Derya Baykal Dekoratif Koltuk Şalı Yapımı Videolu Şıkır Şıkırlar

Derya Baykal Dekoratif Koltuk Şalı Yapımı videolu anlatım, derya baykal figen gündoğdu çok kolay yeni örgü şal yapımı, tığ işi koltuk şalı, değişik örgü koltuk şalı yapımı konuları hakkında siz değerli meleklermekani.com/orgu/ takipçileri için bilgi vereceğiz. Örmesi basit ve keyifli modelin yapımını öğrendikten sonra yaratıcılığımızı katarak, şal, bebek battaniyesi, hırka gibi dilediğimiz alanlarda kullanabiliriz. Videomuz ve modeller hakkında yorum yapmak isteyen arkadaşlarımız aşağıdaki yorum bölümünden bizlere yorumlarını iletebilirler. Çok değerli takipçilerimiz için figen gündoğdu hanımın yaptığı derya baykal programında izlediğimiz çok özel motifli tığ işi bir koltuk şalı modelini sizlere sunmak istiyorum. Dilerseniz bunun gibi modelleri yatak örtüsü olarak da kullanabilirsiniz.

Figen Gündoğdu hanım hemen yukarıdaki bayan oluyor. Aşağıdaki de aynı kişi ve koltuk şalı örneği. İşte bu aşağıdaki modelin yapımını anlatımlı şekilde sunacağımız videomuzda izleyebilirsiniz. Özellikle çocuklu evde yaşıyorsanız bu tip koltuk şallarına ihtiyaç duyabilirsiniz. Figen hanım ayrıca sizin için modeli kolaylaştırmış nasıl mı? Motifler halinde yapıp bu motifleri en sonunda dikerek harika bir dekoratif koltuk şalı çıkıyor ortaya. Denemek bedava hanımlar. Üstelik örüp yakınlarınıza yeni ev görmeye hediye olarak da şık bir seçenek olabilir. Aşağıdaki modelin hemen nasıl yapıldığını görselden de anlayabilirsiniz. Figen hanımın önünde duran parçalar bunu açıkça gösteriyor bizlere. Yani öncelikle motifin kırmızı bölümü sonrasında yeşil beyaz ve sonra kenarları örülüyor. Koltuk şallarına ait daha fazla örnek mi arıyorsunuz hemen buradan diğer modellerimize de ulaşabilirsiniz. Örnekler size ilham verir sizler de güzel güzel örersiniz evlerinize. Hemen dediğim gibi figen hanımın modeli olan aşağıdaki dekoratif koltuk şalı videolu anlatımını yazımızın sonunda bulabilirsiniz.

Yine derya baykal da konuk olan Nihal Akçaalan’ın harika rengarenk koltuk şalı da muhteşem hanımlar. Yine bir tığ işi örnek. Bu da aynı şekilde parça parça örülüp parçalar birleştirilerek örülüyor. Örnekler bizden denemesi sizden hanımlar. Ama gerçekten çok tatlılar değil mi? Sizin de aklınızda bir koltuk şalı örmek varsa elinize alın ipinizi tığınızı ve örmeye başlayın.


Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shares