Derya Baykal Dekoratif Yastık Yapımı Videolu

Derya Baykal Dekoratif Yastık– Derya Baykal’ın programından sunacağım bu dekoratif örgü yastık kırlentleri çok beğeneceksiniz hanımlar. Değişik örgü örnekleri mi arıyorsunuz bu kırlent yastıklar çok beğenildi ve sizler de keyifle örebilirsiniz. Emin olun odanızın dekorasyonu da bir anda değişecek bu kırlentler ile. Hem örülmesi zevkli hem baharda gelmişken koltuklarınızın üzerinde bahar çiçekleri açmış gibi bir görünüm sunacaktır. Ama sadece koltuklar üzerinde değil tabii ki figürlü örgü yastıklar yaparak çocuk odasında kalpli ya da değişik motiflerle ördüğünüz yastıkları dekoratif amaçlı yatak odasında da tercih edebilirsiniz.

En güzeli de bu yastıklatı örüp sevdiğiniz arkadaşlarınıza hediye de edebilirsiniz. Bu dekoratif yastıkları örerken koton ipleri tercih ederseniz hem motifler daha güzel düşecek hem yıkaması da kolay olacaktır. Yıpranma yapmayacaktır. Yeni baştan bir yastık yapıyorsanız bence kılıfı örüp astarlı bir yastığın içini doldurup kılıfı ona göre örebilirsiniz. Ama evde herhangi bir yastık kırlent varsa onların görünümü değiştirmek için onun ölçülerinde kırlent kılıfı da örebilirsiniz. Dekoratif kılıflar yaparak aynı zamanda bunları satabilir kazanç sağlayabilirsiniz hanımlar. Hatta bir bütün örgü yastık örmek yerine siz motifleri birleştirerek daha kolay ve güzel yastıklar da örebilirsiniz.

Yazımızın en altında derya baykal programına en çok konuk olan nurgün tezcandan gül yastık yapımını izleyebilirsiniz. Ayrıntılı olarak izleyerek siz de evinize bu çok otantik duran örgü yastığı örebilirsiniz. Derya baykal örgü kırlent modelleri daha fazla örnek için bu yazımızı inceleyin hanımlar. Bahar aylarında evinde hoş dokunuşlar yapmak isteyen hanımlar eminim siz de bu renkli motifli yastıklara kayıtsız kalamayacaksınız. Evinizin havasını çok ekonomik daha az maliyete de değiştirebilirsiniz. İşte bu kırlent yastıklarla daha hoş mekanlar elde edebilirsiniz. Ev dekorasyonu dediğimizde illaki pahalı alınmış aksesuarlar eşyalar olmaz tabii ki. Örgü el emeğinden de bir şeyler katabilirsiniz elbette ki evinize. Kendi hayal dünyanızdan da kattığınız motif desenlerden oluşturacağınız yastıklar özellikle çok ilgi çekici duruyor. Ya sa hiç örgü örmeyi bilmiyorsanız bile düz örgü bildiğiniz örgüden örgü kılıflar yapıp düğmelerle sonradan ufak motif eklemeleri ile süsleyerek daha ilgi çekici hale getirebilirsiniz.

Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shares