Derya Baykal Delikli Şal Modeli Yapılışı Hanımlar Çok Beğeneceksiniz

Derya Baykal Delikli Şal Modeli Yapılışı– Tülin İriş Derya Baykalda delikli şal modeli yapılışını ve delikli şal işleme tekniğinin nasıl oluğunu sizlere bizlere tamamımıza anlattı. Tabi ki program online olarak verildiğinden dolayı zaman geçti ve unutanlarımız olmuştur diyerek ben sizlere delikli şal modeli, delikli örgü tekniğinin nasıl yapıldığının anlatıldığı bu videoyu sunmak istiyorum. Ayrıca çok hoş motifli rengarenk bayanların örgü severlerin hayran olacağı modelleri sunmak istiyorum. Delikli şallar adından daha çok yazın sıcak havalarda tercih edileceği anlaşılmasın. Kışın bile kullanabileceğiniz çok şık modeller var.

derya-baykal-delikli-motifli-sal

Kışlık model arayanlara çok güzel bir kışlık delikli şal. Benim de en beğendiğim modellerden biri. Örgü örmeyi seviyorsanız bence kendinize de bir şeyler yapmadan geçmeyin. İşte bu şal da örneklerden bir tanesi.

derya-baykal-delikli-sal-modeli-kislik

Derya Baykal programı ile hayata dair çok şey öğretti hepimize özellikle de örgü ile ilgili olanlar muhteşemdi. Yine bu güzel bilgileri örgü modellerini paylaşmaya devam ediyor. Sizlere bazı hoş modeller derledim bu modellerden hoşunuza gideni siz de deneyin. Ne demişler ” İşleyen demir pas tutmaz”. Eğer ki örgü örmeyi seven biriyseniz mutlaka bu modellere kayıtsız kalamayacaksınız. Tabii bunlar belki size fikir verecek kendi hayalinizdeki şalı oluşturmanız için. Eğer bir kış gelini olacaksanız sizlere gelinlik üzerine tercih edebileceğiniz çok hoş gelin şalı modelleri sunmak istiyorum. Modelleri görebilmek için bu yazımızı tıklamanız yeterli olacaktır. Üçgen şal, uzun şal, krokodil şal, begonvil şal diye de çok çeşitli şal örnekleri var.

derya-baykal-delikli-sal-modeli

Dediğim gibi delikli şalları kullanmak için yazı baharı beklemeyin. Sıradan bir boğazlı kazağın üzerine dahi attırarak çok şık ilgi çekici olabilirsiniz.

derya-baykal-beyaz-delikli-sal-modeli

rengarenk-delikli-sal-modeli

Dileyen tüm bayan arkadaşlarımız bu tekniği aşağıda yer alan videodan öğrenebilirler. Bu modeli yine derya baykal programından sunmak istedim sizlere. Hemen yukarıdaki rengarenk delikli şalın yapılışını bizzat öğrenebileceğiniz bir video bence kaçırmayın. Aslında rengarenk olması hem ilgi çekici hem de istediğiniz kıyafetle kolayca uyum sağlamanıza da yardımcı olacaktır. Hanımlar bu sezon yeni örgü işine girişiyorsanız bu şalı mutlaka deneyin derim ben.

 

Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shares