Derya Baykal İle Örgüden Kırlent Modelleri Çok Renkli Örnekler Burada

Derya Baykal ile örgüden kırlent modelleri ve yapılışı konusunu incelemektesiniz. Örgüden kırlent yapımı günümüzde yeniden çok yapılan bir el işi halini almıştır. Eskiye dönüş yaptığımız şu günlerde çok şık ve renkli modellerde kırlentleri sizler de örebilirsiniz. Bir kırlent tüm odanızın havasını değiştirebilir. Özellikle renkli örgülerle yapılmış el örmesi bir kırlentse bu daha hoş bir görünüm sunacaktır. Evimin havasını nasıl değiştiririm diye düşünenler aslında çok düşünmenize ve çok fazla para harcamanıza gerek yok. Örgü kırlentler ile hoş değişimler yapabilirsiniz.

cicek motifli örgü kirlent

cicek motifli örgü kirlent

Ev dekorasyonunda ana eşyaların yanı sıra ufak ama dikkat çeken aksesuarlar da önemlidir. Bunlardan biri olan kırlentleri son yıllarda çok sıklıkla değişik modellerini görebilmekteyiz.Hazır modellerde örgü tarzı örneklerin yanı sıra desenli çok örnekler mevcut. Ama ben kendim çok daha güzellerini yaparım derseniz örgüye de meraklıysanız daha az maliyetli bir şekilde evinize bu konuda katkıda bulunabilirsiniz. Yukarıda gördüğünüz örnek gibi siz de çiçek motiflerini birleştirerek çok hoş kırlent modeli tasarımı yapabilirsiniz. Sade bir mobilya grubunuz varsa bunu renklendirmek için çok iyi bir fikir bu. Rengarenk örgü kırlent modellerinden en beğeneceğiniz modelleri galerimizde derledik. Hazır kırlentlere göre örgü modeller yaparak daha otantik bir görünüm de elde edebilirsiniz.

yildiz sekilli örgü kirlent

yildiz sekilli örgü kirlent

Sizlere çok farklı fikirler verebilmek için değişik renk ve modelleri içeren güzel bir resim galerisi hazırladık. Örneğin yukarıdaki örnekte benim en beğendiklerim arasında. Yıldız şeklinde yapılan örgü kırlent çok farklı duruyor. Belki de dışarıda bu şekil hazır örnekler bulamayabilirsiniz. En iyisi aramaktansa hemen işe koyulmak en mantıklısı. Siz de hayal dünyanızı geliştirip çok farklı şekillerde ve motiflerde kırlentler yapabilirsiniz. Örgüden dekoratif kırlent modellerini incelemek için buradan yazımıza uğrayabilirsiniz. Bu linkte de daha fazla örgü kırlent örneği görebilirsiniz.

orgu kirlent modeli

orgu kirlent modeli

Derya baykal programından bazı örneklerle karşınızda olacağız. Galerimizde derya baykal ile örgü kırlent modelleri derlememizi incelemenizi tavsiye ediyorum. Boş durmaktan sıkıldım diyenlerdenseniz bu örneklerden esinlenerek çok güzel örgüler yapabilirsiniz. Her işte olduğu gibi bu işte de azim gösteren herkes çok ilerleyeceğine inanıyorum ben. Resimlerin üzerine tıklayarak yakından inceleme fırsatınız olacaktır. Beğendiğiniz renk ve modelleri kendiniz ve sevdikleriniz için uygulamaya başlayabilirsiniz. Mutlu kalmanız dileğiyle.

Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shares