Derya Baykal Örgü Çanta Modelleri Tüm Modeller Burada

Derya Baykal Örgü Çanta Modelleri- Derya baykal örgü çanta modelleri izleyenler belki bilirler kanaltürk kanalında yayın yaptığı zamanlardan. Bilmeyenleriniz varsa artık Derya Baykal yine aynı formatı ile öğleden önce kuşakta sizlere en güzel örgü işleri uzman konukları ile sunmaya devam ediyor. Örgü çanta modelleri ve yapılışlarını videolu olarak bu konumuzdan bulabilirsiniz. Öncelikle sizlere bu çantaların yapılmış olan modellerine ait görselleri hemen aşağıdan veriyoruz. Resimlere tıklayarak daha büyük halde incelemeniz mümkündür. Yazımızın en altındanda siz değerli takipçilerimiz için en çok sevilen ve ilgi gören çilekli çanta modelinin yapılışına ait bir video da sunacağım. Dilerseniz bu merak edilen ve ilgi gören çilek çanta nasılmış. İşte görüyorsunuz ya tüm bayanların her yaştan herkesin ilgisini çekmeyi başarmış. Oldukça şirin ve kullanışlı bir modele benziyor. Çilek çanta modeli değişik bir örnek bu da afgan işi tığ ile yapılmasından ileri geliyor. Eğer bu ilginizi çektiyse en altta bulunan videoya göz atmanızı tavsiye ediyorum.

derya baykal orgu cilek canta

derya baykal orgu cilek canta

Çantalar büyüklü küçüklü olsun her kadın için vazgeçilmez bir aksesuardır. Sokağa çıksanız sanıyorum 10 kadından 10 unda çanta vardır. İster geniş ister portföy ister çapraz çanta herkesin yaşına zevkine uygun çanta bulunuyor. Hanımların bu konuda ilgisini çekmeyi başaran firmalar çok çeşitli ürünler sunuyorlar. Hanımlar ne dersiniz hazır çanta seçemiyorum, beğendiğim çanta bütçeme pahalı geliyor diyorsanız kendi zevkinize uygun çantayı neden kendiniz örmüyorsunuz ki. Hem örgü çantaları kirlendiği zaman yıkayabilirsiniz de. Bence çok iyi fikir bunu düşünen derya baykal da programında çok hoş modellere yer vermiş. İşte bir örgü çanta modeli daha. Özellikle yanında çocuğu ile dışarı çıkmak zorunda kalan hanımlar büyük örgü çantalar yapabilirsiniz. Tamamen sizin elinize dileğinize kalmış bu.

derya baykal harosa orguden canta

derya baykal harosa orguden canta

İşte derya baykal yine kalitesini gözler önüne seriyor. Çok hoş bir örgü portföy çanta örneği. Davetlerde özel gün ve gecelerde elbisenize uyumlu renklerde farklı farklı çantalar yapabilirsiniz. Arkadaşlarım daha fazla modele ulaşmanızı istiyorum onun için tığ işi örgü çanta modelleri konulu yazımızdaki örneklere de göz atmanızı tavsiye ederim.

derya baykal portfoy canta

derya baykal portfoy canta

 

 

Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shares