Derya Baykal Örgü Supla Videolu Siz de Misafirlerinize Özel Suplalar Yapın

Derya Baykal Örgü Supla Videolu– Sofralarınıza şıklık katacak tığ işi kolay örgü supla yapımını anlatan videolu uygulamalı anlatımını sizinle paylaşıyoruz. Suplalar da aslında amerikan servislerinden pek farkı yoktur. Misafirlerinize özel sunumlar hazırlamak yemek vakitlerinizi renklendirmek için örgü suplalar bir seçenek olabilir. Rengarenk tığ işinden suplalarla aradığınız zerafet size sunulacaktır. Azıcık örgüye merakınız varsa suplalar yaparak hazır yerine örgüden daha şık modeller yapabilirsiniz. Yemek haricinde masanızın üzerini süsleyecek rengarenk modeller de örebilirsiniz. Bilmeyenler aşağıdaki videodan derya baykal programından en ince ayrıntısı ile supa yapımını öğrenebilirler. Şimdi dilerseniz birkaç örnek görsel göstereyim sizlere. Ne kadar şık olduklarını sizler de görün.

derya baykal dantel orgu supla

derya baykal dantel orgu supla

Aslında renklerini yemek takımınızın rengine uydurarak daha hoş görsel açıdan zerafet dolu bir görünüm yakalayabilirsiniz. Örneklerde görüldüğü gibi yuvarlak yapmanız da şart değil masanızın durumuna göre değişik geometrik şekillerde suplalar yapabilirsiniz. Aşağıda derya baykal programından alıntı yaptığım bir görselde supla yapımını gösteriyor ama tabii ayrıntılı olarak göremiyorsunuz. Ayrıntılı olarak videoda görebileceksiniz arkadaşlarım. Supla yapımı özellikle örgü olanlar son yıllarda iyice popüler oldu. Artık hazır servislere hanımlar pek bakmıyor. Elinden gelenler örgü ile yaparak daha hoş örnekler çıkarıyorlar ortaya. Sanıyorum bunda derya baykal hanımın da faydası vardır diye düşünüyorum.

derya baykal orgu supla yapimi

derya baykal orgu supla yapimi

Bu işin mimarı aslında Sibel Kavaklıoğlu. Dikişsiz boyunluğu da ondan öğrenmiştik. İşte tam buradan derya baykal tüm boyunluk modellerine ulaşabilirsiniz. Supla yapımını da Sibel hanımdan öğrenmiş olacağız. Evimize gelen tüm misafirlerimize daha özel yemek sunumları çay sunumları yapabileceğiz. Galerimizde daha fazla derya baykal supla örneklerine rastlayacaksınız. Artık örgü suplalar ile yemek masalarınız daha renkli sunumlara şahit olacak. Tabii gelen misafirleriniz de memnun ayrılacaklar.

derya baykal tig isi supla

derya baykal tig isi supla

Aşağıda çeşitli modellerden oluşan örgü supla görsellerimizden oluşan galerimizi inceleyebilirsiniz. Görsellerin üzerine tılayarak büyük hallerini görebilirsiniz. Renk renk örneklerin yer aldığı galerimizde beğendiğiniz örnekleri daha yakından bakarak örnekleri çıkarabilir siz de kolayca yapabilirsiniz.

 

ÖRGÜ SUPLA MODELLERİ

 

Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shares