Derya Baykal Pembe Püsküllü Bere Yapımı

*Derya Baykal Pembe Püsküllü Bere Yapımı– Eski tarihli Derya’nın Dünyası programda yayınlanan kolay püsküllü berenin yapımının ayrıntılı açıklamalı anlatıldığı videoyu sizin için paylaşıyoruz. Keyifli seyirler:) Özellikle kız çocukları genç kızların eminim çok hoşuna gidecek bir model. Bu kış aylarında çocuklarınız eğer şapka takmayı sevmiyorsa onların da hoşuna gidebilecek bir model yapmanın zamanı. Bunu da en iyi şekilde derya baykal hanımdan öğreniriz diye düşündüm. Sizlere bu berenin yapılışına ait bir videoda sunmak istedim. Artık siz de kolaylıkla modeli örebilirsiniz.

derya-baykal-pembe-puskullu-bere-modeli

Sizlere püskülleri olan bereler paylaşmaya çalıştım. Görselleri daha büyük ve ayrıntılı görmek için üzerine tıklamanız gerekiyor. *Hatta sizin için paylaştığımız videoda ponpon yapmasını bilmeyenler ponpon yapımı hakkında bilgilenecekler. Kullanırken çok keyif alanacağınız büyük küçük herkesin ilgisini çekecek bir bere modeli. Onun yanında yine size püsküllü bere modellerini paylaşmaya çalışacağım değerli misafirlerim. Burada pembe renk tercih edilmiş ama siz dilediğiniz renklerle yapabilirsiniz. Özellikle sevdiklerinize örüp hediye verebileceğiniz çok şirin bir bere.

derya-baykal-pembe-puskullu-bere

Kendinize ve çocuklarınıza yaparak takım halinde bile kullanabilirsiniz bu bereleri. Şişle ya da tığ ile hanginiz kolayınıza geliyorsa maksat zaten örgü örüp hoş vakitler geçirmek yine yaptığınız modellerle iftihar etmek. Bu kışın başınızı sıcacık tutacak püsküllü berelerle bu kış ilgiler sizin üzerinizde olacak. Değişik derya baykal bere modelleri için buradaki yazımızı inceleyebilirsiniz. Sayın örgü değer arkadaşlarım dilerseniz bu şeker mi şeker bebek örgü berelere de bayılacaksınız. Örnekler için buradaki linki tıklayabilirsiniz.

derya-baykal-puskullu-bere

Kışın kullanabileceğiniz modern ve yepyeni berelerle farkınızı ortaya koyun. Örgü sever hanımlar siz de yeni örgüler keşfetmek istiyorsanız sizlere en yeni derya baykal örgü bere modellerini sunmaya çalışacağım. Çocuklara bebeklere örgü bere yaparken kulak kısımlarını uzatarak hatta alttan bağcık ekleyerek berenin sabit kalmasını sağlayabilirsiniz. Çocuklarınız için örgü bere yapımı için bebe yünlerini tercih edebilirsiniz. Yumuşacık iplerle şık bereler yapabilirsiniz onlara. Ponpon ya da püsküller ekleyerek daha bir şirin hale getirebilirsiniz örneklerinizi. Bu paylaştığım modeller size fikir verecektir.

deryanin-dunyasi-puskullu-bere

Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shares