Derya Baykal Yazlık Örgü Bluz Yapımı Örmesi Sizden Giyinmesi Sizden

Derya Baykal Yazlık Örgü Bluz Yapımı videolu anlatım, Mürvet Arıdan yazlık şık örgü bluz yapımı açıklamalı videolu anlatım, dantel motiflerle dolu şık bir yazlık bluz modeliyle değişik örgü bluz yapımı konuları hakkında siz değerli  https://www.meleklermekani.com/orgu/ takipçileri için bilgi vereceğiz. Yaz geliyor artık kışlık örgüler yerine eminim ki örgü sever arkadaşlar daha çok baharlık yazlık örgü modellerini arıyorsunuz. Biz de sizler için daha çok yaz yaklaştığı için size de yararlı olabilecek paylaşımlar yapmaya çalışıyoruz. Özellikle hanımlar daha çok şık yazlık bluzlarla ilgili. Hoş derya baykal yazlık örgü bluz modelleri ve yapılışı yazımızda.

Tığ işi kolay şık bir bluz yapımının açıklamalı videoyla anlatıldığı rengarenk ve gösterişli bir modeli paylaşıyoruz. Yazımızın sonunda şık motifli dantel örgü bluzun yapılışı videoda keyifli seyirler…Videomuz ve modeller hakkında yorum yapmak isteyen arkadaşlarımız aşağıdaki yorum bölümünden bizlere yorumlarını iletebilirler. Aşağıda birbirinden güzel modellerden hazırladığımız örgü yazlık bluz örneklerimizden oluşturduğumuz görsel örnekleri beğenilerinize sunuyoruz.

Güneşli havalarda hep daha serin ferah kıyafetler seçeriz örgüye biraz ön yargılı bakabilirsiniz ama aslında hiç te öyle değil artık daha ince iplerle örebileceğiniz daha serin tutacak yazın da örgüden vazgeçemeyeceğiniz modeller örebilmek mümkün hanımlar. Özellikle örerken daha salaş modeller örerek yaza uygun üzerinize yapışmayacak modeller yapabilirsiniz. Ne kadar güzel aslında hanımlar bir düşünün kendi bedeninize uygun bazen hazır bir şey bulamıyorsunuz kendi bedeninize uygun zevkinize uygun örgüler yaparak dışarıdaki hazır ürünlere göre daha iyi şeyler ortaya çıkarabilirsiniz. Tunik giymeyi sevenler yazın giyebileceğiniz örgü tunik modelleri burada hemen inceleyebilirsiniz.

Aşağıdaki model gibi dantel motiflerden yazlık örgü bluz örülebilir. Hatta mesela mavi bir body üzerine ya da renkli herhangi bir body üzerinde harika görünecektir diye düşünüyorum. Tatilde mayonuzun üzerine de giyilebilecek hoş bir model. Örgü yapmak hep istediğiniz şey ve cesaret edemiyorsanız bu modeller sizi teşvik edecektir. Videomuzu da mutlaka izlemenizi tavsiye ederim. Aşağıda yer alan dantelli tığ işi yazlık bluzun modelinin yapılışını videomuzda izleyebilirsiniz.


Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shares