En güzel ajurlu hırka modelleri kışa damganızı vurun

En güzel ajurlu hırka modelleri en yeni ajurlu hırka örnekleri hususunda sizlere görsel bir galeri hazırlıyorum. Hemen aşağıdan resimlerin tamamına ulaşabilirsiniz. Resimlerin büyük hallerini görmek üzere tıklayarak galerimizde daha rahat gezebilirsiniz. Kış geldi artık örgü zamanı hanımlar. Kendinize sevdiklerinize örgü hırkalar örebilirsiniz. Ben özellikle düzden ziyade desen verilmiş değişik örgü teknikleri ile örülmüş modeller daha bir hoş görünüyor. Siz de değişik örgü teknikleri ile örgüler örebilirsiniz. Hatta ben size şimdi ajurlu örgü modelli hırka modellerini sunmak istiyorum sizlere. Ajur örgü tekniği hırkalara çok yakıştığını yakından görebileceksiniz.

ajur-desenli-orgu-hirka

Hazır örgülere avuç dolusu paralar ödeyeceğinize iplere vereceğiniz az para ile harika modeller oluşturabilirsiniz. Hem de tam istenilen ölçülere göre. Çoğu alışveriş mağazasına gittiğinizde belki bedeninize uygun hemen kıyafet bulamıyorsunuzdur. Belki de bedeninize uygun bulsanız bile istediğiniz renk ya da modeli bulamıyorsunuz. Ama el örgüsü yaparak hem doğal hem dilediğiniz örneği çıkarabilirsiniz hanımlar. Kışın yine severek örüp beğenerek giyeceğiniz derya baykal örgü kazak modellerini bu yazımızdan inceleyebilirsiniz. Haydi şimdi diğer ajurlu hırka modellerini inceleyelim.

ajurlu-bayan-hirka-modeli

İster uzun ister kısa ceket tarzında hırkalar örebilirsiniz. Rengi ise size kalmış. Bu modeller size ilham kaynağı olacak fikir verecektir diye düşünüyorum. Sadece kendilerinize değil sevdiklerinize de sıcacık hediye hırkalar ya da örgüler örebilirsiniz. Eminim ki el emeği göz nurundan daha hoş bir hediye daha düşünülemez. Hatta yapacağınız bu örgüleri satarak evinize katkı da sağlayabilirsiniz.

bayan-orgu-ajurlu-hirka

Her türlü öneri ve görüşlerinizi bize aşağıdan bu konunun altından yorum olarak gönderebilirsiniz. Yaptığınız değişik örgü modellerini bizlere gönderebilirsiniz böylece örgüleriniz daha fazla insan tarafından görülür. Özellikle bu salaş örnek gençlerin ilgisini çekecektir. İçinize bir body boğazlı bir kazakla altınıza bir jeans ile çok şık duracaktır.

ajurlu-orguden-salas-hirka-modeli

Değerli https://www.meleklermekani.com/orgu/ kullanıcıları sitemizden daha önce açılmış olan tüm harika ajurlu örgü modellerine ulaşabilirsiniz. Ajurlu olarak yapılan tüm modelleri inceleyebilirsiniz. Örgü örmeyi seviyorsanız haydi siz de yeniliklere yelken açın ve değişik desenleri örgü teknikleri örgülerinizde kullanın.

Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shares