En güzel kız bebek yelek modelleri yapılışı ile birlikte

En güzel kız bebek yelek modelleri konusunu incelemektesiniz değerli örgü sever https://www.meleklermekani.com/orgu/ misafirleri ve kullanıcıları, şimdi sizlere kız bebekler için harika ve en son çıkmış olan yelek örnekleri açıklamalı kız bebek yelek modelleri yapılışları hakkında bu yazımda bilgi vermek istiyorum. Özellikle kız bebeklerinin kıyafetleri örgü olsun hazır olsun çok renkli oluyor. İnsanın gözü kalıyor doğrusu. Aşağıdaki yelek modeli de aynen öyle. Hoş çiçeklerle süslenmiş yakadan başlanarak örülmüş bu bebek yeleği kız bebeklere ne kadar yakışacak kim bilir?

Öncelikle kız bebekleri ve kız çocukları için örgü nasıl yapılıyor nasıl işleniyor uzmanlarından, Derya Baykal’ın programında yapılan açıklamalarla bir örnek sunmak istiyorum sizlere. Örneklerle birlikte hem kolay hem detaylı modelleri sizlere yazımızın içinde sunmaya çalışacağım. Bakalım beğenecek misiniz? Aslında hem kolay hem daha detaylı modelleri seçtim çünkü yeni başlayanları da düşünmek lazım ama değil mi? Bu aşağıdaki model hem kolay hem de şirin bir model. Örgüye yeni başlayanlar çok teknik bilmeyenler için ideal bir örnek. Aslında düz örgü ile bile ne kadar hoş modeller çıkarılabilir onu göstermek istedim hanımlar sizlere.

Hem kışın hem serin havalarda giydirmek için ideal bir kıyafettir yelekler. Özellikle kalın mı ince mi ortası mı ne giydireceğinizi bilmediğinizde yelekler imdadınıza yetişir. Özellikle bebekler için çok terlememesi ya da çok üşümemesi için kolsuz kıyafetler çok uygundur sırtları sıcak tutar bebekler de hasta olmaz. Hele ki bir de kendi el emeğinizle ördüğünüz bir yelek olur sa yıllar sonra torununuza kadar giyilebilecek kalitede olur. En sonda yazımızın en sonunda bebek yeleği yapılışı videomuzu da paylaştık eminim size çok faydası olacaktır. Beresi ile takım ören bir örgü sever hanımın el emeği kız bebek yeleği ve beresini görüyorsunuz. Siz de buna benzer süslemesi size kalmış çok örnek var aslında siz bunlardan fikir edinerek daha değişik örneklerini örebilirsiniz. Belki yaptıktan sonra bizimle paylaşmak isterseniz yazımızın hemen altından yorum bölümünden nasıl yapıldığını paylaşabilirsiniz.

 

 

Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shares