File İşi Üçgen Şallarla Hanımlar Daha Şık Ve Gösterişli

File İşi Üçgen Şallar– Bayanların her mevsim sıklıkla kullandığı örgü çeşidi olan şallar delikli ya da ajurlu denilen file model ile daha güzel olacaktır. Delikli şal modelini eminim sizler de çok beğenecek ve yapmak için acele edeceksiniz. Farklı renk, model ve boyutlardaki şal modellerinden yaparak bütün ilgileri üzerinize toplayabilirsiniz. Çok şık, çok güzel olan delikli şal modelini her kıyafetinizle kombin yapabilirsiniz. Üçgen şallar sırt bölgenizde şık bir görünüm elde etmenizi sağlar. Yaklaşan sonbahar ayları için ideal bir el işi olduğunu düşünüyorum. Aşağıda tam da bahar aylarına yakışacak bir model görüyorsunuz. Hem üzerinde çiçek motifleri hem desenleri ile omuzlarınızda çok zarif bir görünüm sergileyecek eminim. 

cicekli file ücgen sal

cicekli file ücgen sal

Bu değişen hava şartlarına uygun hem de kıyafetlerinize renk katacak file üçgen şalları ister günlük ister özel günlerde tercih edebilirsiniz. Çoğu zaman kollu kazaklar hırkalar, ceketler giymek zor oluyorsa omuzlarınıza kolayca atıvereceğiniz şallar kolaylık arayanlar için. İster normal iple isterseniz simli iplerle şal örneği örebilirsiniz. Simli ipten yapılan şal örneklerini bu yazımızdan inceleyebilirsiniz. Özellikle akşamları simli ipler çok güzel bir görünüm veriyor söylemiş olayım. File işi şallar özellikle çokta ağır olmayan aynı zamanda dediğimiz gibi yazında kullanabileceğiniz örnekler arasında. Aynı zamanda ağır olmadığı için kolayca idare edebiliyorsunuz da. En güzel örnekler için galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

file isi siyah ücgen sal

file isi siyah ücgen sal

Örgü örmeyi siz de çoğu zaman tercih ediyorsanız tam da zamanı diyebilirim. File işi üçgen şal modelleri hem zevkli yapımı hem de şık duruşuyla oldukça iş görecektir. Çevrenizdekilere, aile fertlerinize ve yakın arkadaşlarınıza hediye olarak da örebileceğiniz şallarda renk sınırınız yok. İster birden fazla renk tercih edin, isterseniz de tek renk. Hepsi birbirinden güzel ve kullanışlı olacaktır eminim. Size en son örülmüş ve gayet zarif modelleri içeren resimler hazırladım. Beğenerek örnek almak isteyeceğiniz resimler göreceksiniz. O kadar çok örnek var ki hepsi de birbirinden hoş. Şimdiden emeğinize sağlık arkadaşlar…

Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shares