Fransız Dantelli Bebek Battaniye Modelleri Değişik Model Arayanlara

Fransız Dantelli Bebek Battaniye Modelleri– Fransız dantelli bebek battaniye modelleri, bu açıklamayı Derya’nın programında Deryalı GÜnlerde duymuştum sizler için araştırayım dedim. Bebeklerimizi o minnacık ve herşeye muhtaç yavrularımızı bu ara en çok soğuktan korumamız gerekiyor. Dolayısı ile soğuktan da korurken aynı zamanda bebeklerimizin çok hoş görünmelerini de sağlayabiliriz. Ben sizler için fransız dantelli bebek battaniye modellerini toparlıyorum. Görünce çok beğeneceksiniz aslında. Değişik model arayanlara farklı bir alternatif olabilir diye düşünüyorum. Fransız dantellerini daha çok havlu modellerinde görüyorduk ama bebek battaniyelerine de çok yakıştığını görüyoruz. Battaniyelerin kenarlarına dahil edilen bu şık dantellerle görsel olarak zengin bir görünüm elde ediliyor. Aslında kıyafetlere ve daha farklı kullanım alanlarında da fransız danteli kullanılabilir. Hatta çeyiz bohçalarında da şık duracağını düşünüyorum. Ben görmedim ama belki çeyiz bohçalarında da kullanılıyordur. Fransız danteli ile bebek battaniyelerinde de şıklık ve güzel bir görünüm elde edilebilir. Aşağıdaki örnekte de gördüğünüz gibi fransız dantelli bebek battaniyesi şık bir görsellik sunmuş.

krem-pembe-fransiz-dantelli-bebek-battaniye

Sizlerin elinde daha değişik modeller var ise bana konu altından ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki görsel galeride yer alan resimlere tıklarsanız büyürler 🙂 büyüyünce de daha iyi ve net şekilde görebilirsiniz değerli https://www.meleklermekani.com/orgu/ kullanıcıları.Aşağıya sizler için daha güzel modeller de sunacağım. İnceleyerek sizler de bebek battaniyelerinize değişik hava katabilirsiniz. Bu dantelli battaniyeler bence çok hoş hediye de olabilir. Fransız dantelli bebek battaniyesi yaparken farklı renk tonları ile daha hoş bir model yapabilirsiniz. Fransız dantellerin bir değişik özelliği de diğer dantel örneklerine göre daha büyük olmasıdır. Battaniye havlu gibi örneklerin daha şık görünmesini sağlamaktır amaç ta. Özellikle bu dantellerle yatak örtülerini pike takımlarınızı da süsleyebilirsiniz. Genç kızların çeyizlerinde eminim fransız danteli ile süslenecek çok malzeme çıkacaktır.

fransiz-dantelinden-orulmus-bebek-battaniye

Fransız dantelleri ile süslediğiniz bebek battaniyelerine ek olarak fiyonklar ayrıca fırfırlar yaparak şık bir görünüm kazandırabilirsiniz. Bir bebek bekliyorsanız ya da bekleyen bir yakınınız varsa fransız danteli ile herkesin hayran kalacağı model yapabilirsiniz.

fransiz-dantelli-bebek-battaniye-modeli fransiz-dantelli-pembe-bebek-battaniye

 

Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shares