Kız ve Erkek Bebekler İçin Hırka Modelleri Çok Şirinler

Kız ve Erkek Bebekler İçin Hırka– Çok kolay örülebilecek düz örgüyle yapılan çok şık bir hırka robadan başlayan yapımını anlatan uygulamalı gösteren videomuzu sizin için paylaşıyoruz. Ayrıca özellikle sadece kız bebek ya da sadece erkek bebek örgü modelleri sunmayacağım. Sizlere ikisini birden sunmaya çalışacağım harika bir konu hazırladım. Hem kız hem erkek bebeklere örgü hırka modelleri çok çeşitli çok değişik modelleri yazımızda olacak. Üstelik kolay bir modelin yapılışı ile hiç örgü bilmeyenler bile bebek hırka modeli örebilecek. Örgü sever hanımlar bebek örgüleri örmek sizin için de bir tutku ise çok şirin hem erkek bebeklere hem kız bebeklere uyan modelleri sunuyorum sizlere.

Özellikle bazı modeller var ki sadece ipin rengini değiştirmeniz yeterli olacaktır. Dedim ya size hem erkek bebekler için hem kız bebeklere uygun hırka modellerini özenle derledim sizler için. Kim demiş ki örgü kış işidir diye. Beğendiğiniz model görünce tığınızı şişinizi ipinizi gerektiği yerde alabilmelisiniz. Bu yaz kış farketmez hanımlar ne zaman ilham gelirse o zaman. Bence bebeklerinizin gardrobunda mutlaka örgü işler yer almalı. Yelek, hırka bere çorap patik gibi örgü modelleri örebilirsiniz. Ayrıca bebek örgüleri hemen hızlı örüldüğü için sizi sıkmadan örebilirsiniz.

Özellikle aynı modellerde kız bebeklere özel bir tar yapmak istediğinizde rengini ve kenarlarına tığ işi geçerek nakışlı gibi gösterebilirsiniz. Ayrıca kurdelalarla süsleme yapabilirsiniz. Yine bebek örgülerinde düğme detayları da cinsiyet belirleme yapabilirsiniz kolayca. Sizler için derlediğim kız erkek bebek örgü hırka modelleri sizlere çok güzel fikirler sunacaktır. Özellikle mavi beyaz erkeklere, pembe beyaz ayrımı ile kız bebeklere hırka modeli örebilirsiniz. Beresi çorabı patiği ile takım yapabilirsiniz.

Hemen aşağıdaki model tıpatıp aynı model. Sadece renk farklılığı görüyorsunuz hanımlar. Gerçekten de bir renk farkılığı bile cinsiyet ayrımı yapmaya yetiyor öyle değil mi? Hanımlar derya baykalda gördüğüm bir kolay bebek hırka modelini sizler için yapılışının videosunu yazımızın hemen sonunda paylaşıyorum. Ayrıca bebek hırka modeli örneklerine daha fazla modele ulaşmak için kız bebeklere özel hırka modelleri için yazımızı inceleyebilirsiniz.


Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shares