Kozalak Bebek Battaniyesi Yapımı Modellerine Bir Göz Atmalı

Kozalak Bebek Battaniyesi Yapımı– Yeni bir bebek battaniyesi şiş örgüyle, kozalak modelinin yapımını ayrıntılı açıklamalı olarak gösteren şık bir bebek battaniyesi videomuzu sizinle paylaşıyoruz. Videodan önce sizlere Deryanın Dünyası programında gördüğüm kozalak örgü battaniye modelini sizlere sunmak istiyorum. Bakalım bu değişik model kozalaklar için nasıl bir yol izleniyor bunun için ise videoyu izlemenizi tavsiye ederim hanımlar. Kozalak modelli battaniye modellerini hemen sizler için paylaşmak istiyorum. Bence değişik bir model biraz zor gibi gelse de yapabilecek çok örgü sever hanımın olduğunu düşünüyorum. İlginizi çekerse siz de kozalak modelini gerek bebek battaniye modellerinde gerek berelerde ya da diğer örgü modellerinizde kullanabilirsiniz. Kozalak örgü modeli bence her modele yakışabilecek hoş bir örgü modeli.

Kozalak örgü modelinden battaniyeler örebileceğiniz gibi bebek yelekleri ya da bebeklere daha farklı örgüler yaparken kozalak modelini tercih edebilirsiniz. Bence bu model kabartılı 3 boyutlu görünümü ile örgülere başka bir hava katıyor. Pıtırcıkların oluşması ile tatlış bir hava da oluşuyor. Yumuşacık bebeklere sıcacık battaniyeler için siz de farklı bu yöntemi deneyebilirsiniz. Kozalak örgü modelini gerçekleştirmek için videoyu izlediğinizde siz de artık kolaylıkla kozalak örgü modelini örebilirsiniz.

Kozalak örgü modelini hırkalarda yeleklerde berelerde de kullanabiliyorsunuz. Hanımlar örgü örmek çok güzel bir eylem bence siz de eğer şimdiye kadar denemediyseniz örgü örmeyi evinizde kendinize bir terapi yöntemi olarak uygulayabilirsiniz. Zaten baktınız güzel şeyler çıkıyor bırakmak istemeyeceksiniz emin olun. Kendinize güveniniz gelişecek. Kozalak belki ilk zamanlar hemen olmayabilir ama önce temek örgü teknikleri ile başlayıp kozalak örgü modelini de tabii ki becerebileceğinize inanıyorum. Güzel güzel ördüğünüz örgüleri bizlerle de paylaşabilirsiniz. Yeni bebek sahibi olmuş bir arkadaşınıza hediye olarak götürmek çok iyi fikir bence yine yakınınız hamile ise ya da hamile olan sizseniz oturduğunuz yerden yorulmadan bebeğinize yeni bir battaniye işleyebilirsiniz. Kozalak modeli ben biraz da dut ipten yapılmış battaniyelere benzettim dilerseniz dut ipten yapılmış bebek battaniye modellerini buradan görebilirsiniz.


Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shares