Merserize Hırka Modelleri tamda yazlıklar

Merserize giyim mevsimindeyiz. Yaz akşamları yanımızda bulundurmamız gereken hırkaların merserize iplerle örülmüş en güzel modellerini inceleyeceğiz sizlerle birlikte. Renkli ipler tercih ederek cıvıl cıvıl ve şık hırkalar örmek harika bir vakit değerlendirme tercihi olacaktır.

Örgü örmenin hem keyfini yaşamak, hem de güzel hırkalara sahip olmak ne kadar hoş bir duygu olacaktır. Merserize hırkalar için hem şiş ile yapılabilecek modeller, hem de tığ işi seçeneğiniz olacak. Bu seçimi seçtiğiniz modele göre yapacağız birlikte.

Bu yıl özellikle sonbahar dönemi için özellikle fosforlu ve canlı renkler çok moda. Fosforlu turuncular, maviler, sarılar ve yeşiller. Merserize ipler için de çok güzel bir seçim olabilir. Hırkaları kendiniz için örebileceğiniz gibi, çocuklar ve bebekleriniz için de örebilirsiniz. Minik merserize hırkalar örmek çok keyifli olacaktır.

Merserize hırka modelleri konusu ile ilgili defacto'da satışa sunulan bir ürün buldum arkadaşlarım dilerseniz aşağıda resmini gördüğünüz ürünü buradaki link yardımı ile online şekilde inceleyebilir ve satında alabilirsiniz.

defactot merserize hırka örneği

defactot merserize hırka örneği

Dışarı çıkarken özellikle yaz akşamları ihtiyaç duyacağınız merserize hırka modelleriyle ilgili çok yeni resimler paylaşacağım sizlerle. Model olarak yeterince seçeneğiniz olacak. İster ajurlu örnekler, ister düz örgüler. Hangi modelleri örmekten keyif alacaksınız o örneklerden başlayın derim. Umarım beğeneceğiniz resimler bulacaksınızdır. Farklı konularla tekrar görüşmek dileğiyle.

Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shares