Motifli Uzun Yelek Modelleri Yapımı Videolu

Motifli Uzun Yelek Modelleri– Yelekler her mevsim giyilebilen özellikle de hanımların gardrobundan eksik etmedikleri kıyafet türü. Hele bir de el örgüsü olunca ne de çok sevilir. Zarif şık kendi vücudunuza göre neden yeleğinizi kendiniz örmeyesiniz ki? Özellikle modeli motifli kendi vücudunuza uygun örerseniz kendi tarzınızı kendiniz oluşturabilirsiniz. Yelekleri dilediğiniz gibi örebilirsiniz tasarımcı sizseniz bunu nasıl öreceğinize karar vermek de size kalmış tabii ki. Uzun ya da kısa motifli ya da düz örgü kısa ya da sıfır kol. Hatta üzerine kuşak ya yırtmaç ekleyebilirsiniz. Şimdiki konumuzda özellikle bahar ve yaz aylarında kullanabileceğimiz yelek modelleri sunmaya çalıştım malum havalar gittikçe ısınıyor hanımlar. Hem de uzun modeller epey uzun modeller ve bu modeller motifli olmaları ile dikkat çekiyor. Motifleri ile size de fikir verebilir diye düşünüyorum bu modeller.

Yaza uygun sıcak havalarda giyilebilecek çok hoş örgü uzun yelek modellerini siz de örebilirsiniz hanımlar. Motifli örgülerde daha bir ilgi çekici görünmekte yelek modellerinizde motifleri kullanabilirsiniz. Dilerseniz örgünün içinde dilerseniz de aşağıdaki model gibi bazı motifleri dışarıdan eklemeli olarak yeleğinizde kullanabilirsiniz. Yaza uygun motifli yelek modellerinizde delikleri daha fala yer edebilirsiniz ki daha havadar olacaktır. Tığ işi modellere de bakacak olursak daha bir derli toplu ve şık duruyor. Motifler daha bir belirgin. Uzun model motifli yelekleri pantolon tayt gibi kıyafetlerle kombine edebilirsiniz.

Örgü yelek modellerinizde aşağıdaki modeldeki gibi püskül ya da saçaklar yapabilirsiniz çok şık durduğunu göreceksiniz hanımlar. Motifleri ile de ne kadar hoş görünüyor. Modelimiz dediğim gibi yaza ve sıcak havalara özel modelleri derlemeye çalıştım hanımlar sizlere. Yazımızın hemen sonunda yer alan videoda uzun bir yelek ve motifli bir modelin anlatılışını bulacaksınız. İzleyerek nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Anneler günü de yaklaşıyor hani dilerseniz buradan anne yelek modellerini inceleyebilirsiniz el örgüsü yaptığınız bir hediye anneniz için daha hoş bir anlamı olan bir hediye olacaktır diye düşünüyorum.

Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shares