Nazar boncuklu örgü bardak altı modelleri ve yapılışı

Nazar boncuklu örgü bardak altı- Örgüden bardak altlığı modelleri ve yapılışı konusunu incelemektesiniz. Nazar boncuklu bardak altı modellerini örgüden rahatlıkla yapabileceksiniz. Masalarınızda şık ve renkli bir görüntü için nazar boncuklu bardak altlıkları sizleri yeterince tatmin edecektir. Masalarınıza ayrı bir şıklık ve zerafet katacaksınız. Biz sizler için farklı renk ve modelleri içeren bir resim galerisi hazırladık.Resimlerin üzerine tıklayarak modelleri yakından inceleme fırsatı bulacaksınız. Zevkinize ve tarzınıza göre nazar boncuklu örgü bardak altlıklarını kendiniz de rahatlıkla yapabilir kendiniz ve sevdikleriniz için kullanabilirsiniz. Hazır modellere göre daha severek kullanacağınız ayrıca sunumlarınızda daha bir şık görünüm elde edeceksiniz. Misafirlerinize kendilerini özel hissettirecek şahane bardak altlıkları hem el örgüsü hem nazar boncuklu özel modelleri sizlerle paylaşacağım hanımlar.

El emeği göz nuru bir paylaşım olunca insanın bakıp bir daha bakası geliyor. Neler yapıyorlar şu maharetli hanımlarımız. Nazar boncuğu deseninden bardak altlığı bence çok güzel bir fikir. Hatta bunu yemek masanız için de düşünebilirsiniz. Tabakların altında ne kadar hoş durabileceğini düşündüm de gerçekten çok şık olurdu bence. Günlerinizde misafirlerinize özel sunumlar için böyle küçük bardak altıkları yapabilirsiniz. Hatta daha hoş görünürken misafirleriniz çok sevecekler ilgili olduğunuz için sizi de taktir edeceklerdir. Örmesi çok kolay hanımlar tığ işinden küçük küçük bardak altlıkları örüp kızların çeyizine hatta hediye amaçlı da verebilirsiniz.

Nazar boncuğu renklerini göz önünde bulundurarak tığınızı alıp örmeye başlayabilirsiniz emin olun hemen bitecek hatta zevk duyarak öreceksiniz. Nazar boncuğu desenleri bence örgüde sık sık olmalı diye düşünüyorum. Örneğin bir bebek battaniyesi üzerinde ya da bir beben yeleği üzerinde çok tatlı görünecektir. Özellikle bebeklerin nazara geldiğini düşünenler nazar boncuğunu her alanda kullanabilirler örgü içinde. Daha ince ip ve tığ ile örerseniz bardak altlığınızı bardaklar daha rahat duracaktır üzerinde. Hanımlar örgüden nihale ve bardak altlığı modelleri değişik örneklerine bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Shares

Nazar boncuklu örgü bardak altı modelleri ve yapılışı” için bir yorum

  • 10 Şubat 2018 tarihinde, saat 23:33
    Permalink

    cay bardak alti cok güzel yapilmis, acaba örnegini nasil ulasabilirim!

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shares