Nurgün Tezcan Yazlık Örü Hırka Yapımı Videolu Anlatım

Nurgün Tezcan Yazlık Örü Hırka Yapımı Videolu Anlatım, Derya Baykal yazlık hırka yapımı videolu açıklamalı anlatım, kolay yazlık bayan hırka yapımı, yeni hırka modelleri konuları hakkında siz değerli https://www.meleklermekani.com/orgu/ takipçileri için bilgi vereceğiz. Yazın serin serin kullanacağınız aslında tam da ihtiyacınız olan yazlık hırkalar bu yazımızda sizlerle olacak. Derya baykal eski program yayınlarından birinde Nurgün Tezcan hanımın merserize ipten ördüğü bir hırka modelinin anlatımının yer aldığı videoyu sizlere sunacağım. İzleyerek siz de hoş ve kolay bir yazlık hırkaya sahip olabilirsiniz. Merserize ipten yapılan örgüler özellikle bahar ve yazları çok kullanışlı olur terletmez serin tutar. İnsanın vücuduna yapışmaz. Delikli örgü hırka modellerini basit bit body üzerine giyebilir yazın hoş ve zarif görünebilirsiniz. Örgüler çok çeşitli olmakla birlikte yine de her geçen gün yeni yeni örgüler tasarlıyor hanımlarımız. İşte yazları da giyilebilecek örgüler var artık. Hırka dediğiniz kıyafeti nasıl olur yazları giyebilirdiniz ki?

Tığ işi dantellerin hırka olarak ne kadar şık durduğuna bakar mısınız? Modeli motifini dilediğiniz gibi oluşturabilirsiniz aslında. Hatta bir dantel masa örtüsü ya da bir sehpa örtüsünde yer alan motifleri yazlık hırkanıza da işleyebilirsiniz. Tatilde çok sıkça kullanacağınız hırkalarınız delikli modeller olması avantaj aslında. Ama daha ince ve merserize iplerle tamamen kapalı da örebilirsiniz. Nurgün Tezcana gelince oldukça başarılı işler çıkaran değerli bir hoca kendisi. Örgüleri de hem anlaşılabilecek kadar basit hem de kullanışlı herkesin ilgisini çekebilecek düzeyde.

Yaz yaklaştıkça yazlık örgü modelleri paylaşmayı arttırıyoruz. Öncelikli belirlediğimiz sıkılmadan öreceğiniz kolaylıkta olması ve son moda modelleri yansıtması. Yine böyle bir video sunacağız sizlere. Umarım beğenirsiniz. Buyurun videomuz keyifler. Aşağıda birbirinden güzel modellerden hazırladığımız örgü yazlık hırka örneklerimizden oluşturduğumuz görsel galeriyi beğenilerinize sunuyoruz. Görselleri inceleyerek siz de yaklaşan yaza harika modeller yapabilirsiniz. Örgü sever hanımlar eminim bu yazımızda hoşunuza gidecek. Yaz için harika örgü tunik yapımı ve modelleri yazımızın içeriğinde. Yaz için şimdiden örgü modelleri arayan hanımlar işte harika hırka modelleri eminim hem severek örecek hem zevkle de kullanacaksınız.

Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shares