Örgü Bileklik Modelleri Yapımı Videolu Hanımlar

Örgü Bileklik Modelleri– Çok güzel ve şık, yeni, değişik bir örgü bileklik yapımının videolu uygulamalı anlatımını sizinle paylaşıyoruz. Tarzını konuşturan hanımların renk renk ve çeşit çeşit yapacağı bu moda bileklikler, hediye edilmek için de oldukça iyi bir seçenek. Takı takmayı seven hanımlar için bu bileklikler ilginizi çekecektir diye düşünüyorum. Yapılışı ise örgüden tabii ki. Örgüden neler neler yapılmıyor ki hanımlar. Bileklikler, kolyeler, değişik takılar daha neler neler. Elbiselerinize broş süslemeler harika şeyler yapabilirsiniz. Yazımızın hemen sonunda yer alan videoda bir örgü bileklik yapımını da izleyebileceksiniz. Yine sizlere örgüden yapılmış çok şık bileklik modellerini de inceleyebileceksiniz. Hanımlar ajurlu örgüyü biliyoruz ki her örgüye yakışır ama hiç bir bileklik yapmayı denediniz mi alın işte harika bir bileklik modeli aşağıda. Ajur tekniğinin bir bileklik modelinde de çok şık durduğunu görebiliyoruz.

Yine örgüde çiçek motifleri her şeye yakışır ya hani örgü bilekliklerinize mutlaka çiçek motiflerini ekleyin derim. Aşağıda birkaç çiçek motif süslemeli bileklik modelini görüyorsunuz sizler de deneyin hanımlar.

Eğer evde çok fazla boş zamanınız varsa hanımlar mutlaka bu örgü bileklikleri denemelisiniz. Bilekten aşağı ele doğru uzayan bileklikler de hayli şık ve zarif duruş sergilemekte gördüğünüz üzere. Boncuklarla süslemeler daha bir renk katmış örgü bileklik modeline. Örneğin size bir fikir sunayım bu modelin beyazını yazın düğünü olacak gelin adayları gelinlikle kombine bir bileklik örebilirler. Bence gelinlik ve aşağıdaki modele benzer bileklik harika bir uyum sağlayacaktır.

Ördüğünüz bilekliklere hazır aparatlar alarak satışa bile sunabilirsiniz. Emin olun alıcısı çok olacaktır. Bileklik gibi örgü aparatlarını kolaylıkla bulabilirsiniz. Özellikle örgü çantalar için de çanta aparatları satılmakta. Örgü severler örgü iplerinizi aldığınız mağazadan bu aparatları sorabilirsiniz.  Örgü bileklikleri çeşitli renk renk örerek kıyafetlerinize de uydurabilirsiniz. Hatta dilerseniz yaptığınız bilekliklerden sevdiklerinize hediye verebilirsiniz çok değerli farklı bir hediye olacaktır emin olabilirsiniz. Videomuzdaki bilekliğin yapımını izleyebilirsiniz kolaylıkla yapabilirsiniz siz de. El örgüsü ister sade ister boncuklarla süslemeli bilekliklerle çok güzel modeller yapabilirsiniz.

Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shares