Örgü Çocuk Panço Modelleri Çok Şekerler

Örgü Çocuk Panço Modelleri– Bebek örgüleri, yelekler, elbise, tulum derken şimdi de sizler için örgüden çocuk panço modellerini sunmak istedim. Yepyeni modelleri sizler için derledim. Kafanızda örnek belirmiyorsa örneklerimize bakarak fikir edinebilirsiniz. Hemen zaman kaybetmeden ilk örneği sunarak başlamak istiyorum. Özellikle bu çilek şekilli panço modeline ben bayıldım. Eminim siz de beğeneceksiniz.

orgu cilek panco modeli
orgu cilek panco modeli

Kızınıza ya da sevdiklerinizin kızlarına yapıp hediye edebilirsiniz. Kız çocukları da hem renginden hem şeklinden ötürü bu panço modelini seve seve kullanacaklardır. Mont ya da kaban tarzı ağır kışlık giyimler yerine panço daha hafif hem kullanımı hem giyilmesi çocuklar tarafından daha kolay olacaktır. Malum pançolar daha çok kız çocuklara yakışan kıyafettir. Onun için renk açısından serbestsiniz. Pembeler, beyazlar, morlar dilediğiniz her rengi panço modelinde tercih edebilir renkli modeller oluşturabilirsiniz.

orgu ponponlu ve puskullu cocuk panco
orgu ponponlu ve puskullu cocuk panco

Yapacağınız panço modeline motifler, ponponlar ya da kapşon ekleyerek daha kullanışlı ve şık hale getirebilirsiniz. Aşağıda örnekte gördüğünüz gibi çiçek motifleri altında yer alan püsküller panço modelini daha da renklendirmiş. Özellikle yaka kısmı da çok hoş düşünülmüş. Çocuğunuz hırka tarzı kıyafetleri giymek istemiyorsa panço onlara daha renkli ve şık gelebilir. Dilerseniz siz de kendinize uygun panço modeli bulmak için örgüden bayan panço modelleri yazımızı inceleyebilir, yazı içeriğinde yer alan panço yapımı videosunu izleyebilirsiniz. İlk kez panço yapmak isteyen bayanlara yardımcı olacağını düşünüyorum.

pembe cicekli beyaz orgu cocuk panco ornegi
pembe cicekli beyaz orgu cocuk panco ornegi

 

Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shares