Örgü Kız Bebek Bere Modelleri Rengarenk Değişik Modeller

Örgü kız bebek bere modelleri- Sevgili takipçilerimiz için bu yazımızda en güzel kız bebekler için bere modellerini tanıtayım dedim. Kız bebeklerin bilirsiniz ya giydirmek kıyafet almak çok zevklidir. Rengarenk her kıyafeti alasınız gelir. Adeta bir oyuncak bebeği süslercesine kendi bebeğinizi de süsleyebilirsiniz. Örgüler için de bu geçerli. Yani rengarenk çok hoş motiflerle süslenmiş kıyafetlern yapabilirsiniz. Kış için kız bebeklerinize özel renk renk bere modelleri derledim. Ponponlu, çiçekli, hayvan figürlü, püsküllü daha birçok model bulunmakta. İşte bu modeli çok beğendim ben. Sizler de beğendiyseniz bu aralar çok mode. Ama aslında bu örnek sadece kız bebeklere değil erkek bebeklere de çok yakışacaktır.

baykus figurlu orgu kiz bebek bere modeli

baykus figurlu orgu kiz bebek bere modeli

Yandaki çiçek motifi ile işte tam bir kız bebek beresi. Anneler haydi minik yavrunuz kışın soğuktan üşümesin. Bere ile birlikte bebeklerin giyebilecekleri yelek hırka kapşonlu hırka gibi örgüler yaparak takım halinde giydirebilirsiniz. Dilerseniz kapşonlu çocuk hırkaları modellerine bakmak isterseniz buradan ulaşabilirsiniz. Kız bebek berelerine renklerden hariç bu şekil çiçek kelebek motifleri yaparak süsleyebilirsiniz.

renkli cicek motifli kiz bebek bere

renkli cicek motifli kiz bebek bere

Dilerseniz aşağıdaki örnek gibi patik ile kombine oluşturabilirsiniz. Tığ işi ya da şişle olsun farketmez önemli olan renkleri ve süslenmesi kız bebeklere özel kılacaktır yaptığınız örnekleri. Soğuk kış günlerinde biz bile duramıyoruz beresiz bebeklerinizi de düşünürseniz daha hassas ve narin ciltleri var. Soğuğa karşı korunmasız olan vücutlarını siz kapatmalısınız.

orgu pembe kiz bebek bere

orgu pembe kiz bebek bere

Cupcake bereleri de son zamanlarda sıklıkla görmeye başladık. Gençlere de bir hayli yakışan cupcake bereleri bebeklerinize de örebilirsiniz. Bu örnekte bir kısmını örgüden yapmışlar ama siz tamamını örgü ile örebilirsiniz. Bebeğinizin baş ölçüsünü tam alın ki ördüğünüz bere başına dar gelmesin. Aslında bol gelirse de başından çıkabilir ya da gözlerini kapatıp rahatsız edebilir. Arkadaşlarım sizlere çok şirin mi şirin kız bebekler için örgü bereler derledim. Tabii bunun için yazımızın en altındaki galerimize bakmanız yeterli olacaktır.

cupcake orgu kiz bebek bere

cupcake orgu kiz bebek bere

 

Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shares