Örgü Kız Bebek Yelek Modelleri Şirin Kızlara Şirin Modeller

Örgü kız bebek yelek modelleri, örgüden yapılmış kız bebek modelleri, en güzel kız bebek yelek ve örgü modellerini sizlere bu galeriden sunmak istiyorum. Değerli meleklermekani.com/orgu/ kullanıcıları, havalar yavaştan soğumaya başladı hatta iyiden iyiye kışa girdik. Siz de minik kızlarınız için kışa hazırlık için onları düşünerek güzel süslü örgü yelekler örebilirsiniz. İnce şekilde örgüden yapılmış bebek örgü modellerini çocuk bebek yeleklerini bu yazımda sizlere sunuyorum. Aşağıda yer alan görsellere tıklayarak aynı zamanda resimlerin büyük hallerini görebilirsiniz. Pembe beyaz mavi motiflerle hareketlendirilmiş, çiçek kalp desenleri ile hoş yelekleri incelerken siz de hemen yapmak isteyeceksiniz eminim ki.

baykus-figurlu-orgu-kiz-bebek-yelek-modeli

Yukarıdaki model çok tatlı güzel renkler kullanılmış özellikle de baykuş figürü ile dikkat çekiyor model. Siz de kışın evde dışarda bebeğinizin giyebileceği örgü yelekler örebilirsiniz. Örgü örmeyi seviyorsanız bu size hem zevk verecek hem de kızınıza kendi el emeğinizle kıyafet yaptığınızı görmek daha bir hoş olacaktır. Örgü örmeyi bilmeyen onca insan bu tür kıyafetleri dışardan almaya çalışıyor belki çok paralar ödüyorlar. Ama siz yüzde yüz orijinal el yapımı gönül rahatlığı ile giydireceğiniz örgü yelekleri kendiniz yapabilirsiniz.

cicek-motifli-orgu-kiz-bebek-yelekleri

Siz değerli misafirlerimizinde bildiği bir yelek örneği var ise bizlere gönderebilirsiniz. Yorum olarak ta konumuzdan bizlere ulaşmanız mümkün olacaktır. Hemen size çok şık ilginizi çekecek iki model daha paylaşmak istiyorum. Fırfırları ile çok güzel bir örnek. Evde üşümesin sırtını sıcak tutmak için çok güzel fikir aslında yelekler. Bebek yünleri ile örebileceğiniz modelleri dilerseniz satarak para da kazanabilirsiniz.

firfirli-orgu-kiz-bebek-yelek-modeli

Aşağıda da kolaylıkla örebileceğiniz bir yelek modeli var. Bildiğiniz en basit örgü tekniği ile bile çok tatlı kız bebekler için yelekler örebilirsiniz. Yapacağınız yeleklere özel cici düğmeler ekleyerek te hoş görünümler sağlayabilirsiniz. Son zamanlarda yakadan başlayarak örülen yelek modelleri örneklerini de görmenizi istiyorum. Yakadan başlamalı yapılan yelek modellerini buradan inceleyebilirsiniz. Haydi hanımlar siz de kış gelmişken ellerinize alın şişleri ipleri. Bu örnekler size güzel fikirler verirken siz de kendinizden hoş katkılar yaparak ortaya güzel modeller çıkarabilirsiniz.

kolay-orgu-kiz-bebek-yelek-modeli

 

Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shares