Örgü Parmaksız Eldiven Yapılışı İle Kışın Elleriniz Çok Şık

Örgü parmaksız eldiven yapılışı, örgü parmaksız eldiven parçaları nasıl birleştirilir ve parmaksız eldiven modelleri hususunda sizlere bilgiler vermek istiyorum umarım birazcıkta olsa sizlere yararı olur arkadaşlarım. Kış geliyor malum örgü işlerine yoğunluk başladı. Rengarenk iplerle maharetli hanımlar neler yapıyor neler. Özellikle gençler arasında çok yaygın kullanılan parmaksız eldiven modellerine hem de yapılışına ait video paylaşmak istiyorum sizlerle. Bu parmaksız eldivenler aslında çok kullanışlı hele ki artık akıllı telefon kullanmayan kalmadı. Akıllı telefonları kullanmak için de mutlaka parmak teması gerekiyor biliyorsunuz ki. Biz de hem faydalı hem çok renkli parmaksız eldiven modellerini şimdi hep birlikte inceleyelim. Belki siz de kendi eldiveninizi kendiniz örmek istersiniz. Değişik aksesuarlar kullanarak ilgi çekici bir parmaksız eldiven de yapabilirsiniz tıpkı aşağıdaki örnek gibi. Eminim bu konumuzu da incelemek isteyeceksiniz. Kış yaklaşırken hanımların beylerin en çok ihtiyaç duydukları şey örgü atkı bere takımları buradan buyrun.

dugme-aksesuarli-bayan-parmaksiz-eldiven

Özellikle yazmak yerine, örgü işlerinde en güzel şeyin videolu şekilde anlatmak olduğunu düşünüyorum. Yani bir kaç sitede anlatılmış ama video en iyisi be kızlar ? Ha ne dersiniz öyle dimi 🙂 Özellikle parmakları incecik ve bakımlı olan değerli kadınlarımızın ellerinde çok hoş duracağını düşünüyorum. Zira bende parmaklar soba borusu gibi 🙂 Yine desenli renkli parmaksız eldivenler çok şık ilgi çekici duracağını düşünüyorum. Çocuklarınıza hayvan figürlü modellerden de bir tane paylaştım. Yine bu tür modeller gençlerin de ilgisini çekecektir. Baykuş figürlü parmaksız eldivenin şema olarak yapılışını da göstermeye çalıştım. Siz de buna benzer örnekler örebilirsiniz. Modellerden ilham alarak siz de parmaksız eldiveniniz üzerinde değişik şekiller oluşturarak hoş görüntü elde edebilirsiniz.

ajurlu-desenli-parmaksiz-eldiven-modeli

bayan-parmaksiz-eldiven-modeli
orgu-baykus-figurlu-parmaksiz-eldiven

Peki anlatımından birşeyler öğrendim diyenler parmak kaldırsınlar bakalım. Yok dimi ? Var olsada ben göremiyorum şimdi o zaman ben sizlere görebileceğiniz güzellikte parmaksız eldiven modelleri konusunu görsel bir galeri olarak sunmak istiyorum. Aşağıda yer alan resimlerimize tıklayarak büyütebilir ve resimleri daha iyi şekilde görebilirsiniz. Konu hakkında bana ulaşabilirsiniz ve yorumlarınızı hemen konunun en altındaki yorum bölümünden atabilirsiniz.

 

Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shares