Örgü Saç Bandı Modelleri Yapımı Şapka Sevmeyenlere Gelsin

Örgü Saç Bandı Modelleri– Kulaklarımızı ve alnımız soğuktan koruyacağımız şapka sevmeyenler için yapımı çok basit vual saç bandını açıklamalı videomuzla kolayca yapabilirsiniz. Saç bandları özellikle genç bayanlar tarafından oldukça çok rağbet görüyor hele örgü olanlar daha bir şık duruyor diğer örneklere göre. El emeği olunca tabii daha bir güzelleşiyor modeller. Siz de örgü saç bandlarını yapmayı deneyebilirsiniz. Oldukça kolay ve kullanışlı oluyor hele ki kışın şapka takmayı sevmeyenler için ideal örnekler bunlar. Kalın modellerle kulaklarınızı da soğuktan koruyabiliyorsunuz hanımlar. Özellikle ilk modelimizdeki derya baykal programından epey de tutulmuş örülmüş bir model hem de çok şık doğrusu. Buna vual saç bandı diyorlar haydi siz de hemen deneyin.

Aslında saç bandını örmek kolay önemli olan onu kendi zevkinize uygun şekilde şekillendirmek ve süslemek. Saç bandını yerinde ve hoş bir şekilde abartıya kaçmadan süslerseniz çok daha şık bir görünüme kavuşabiliyor. Ben size değişik şekillerde saç bandı derledim umarım bunlar işinize yarar. Ayrıca sadece kışın değil her mevsim okulda işte evde her alanda kullanabileceğiniz modeller. Şapka takmak bazılarına güç gelebilir ya da özellikle kışın uzun süreli şapka bere takmak saçlarınızı bozabilir bu yüzden hem kulaklarınızı soğuktan koruyacak hem de şık görünmenizi sağlayacak saç badanaları ile tarzınıza tarz katabilirsiniz.

İşte vual saç bandı örneği. Derya baykal programında ilk kez görmüştüm bu modeli. Yine derya baykaldan harika bir saç bandı modelinin yapılışını da konumuzun en sonundaki videodan izleyebilirsiniz arkadaşlar. Videoda paylaştığımız bandana modeline yaprak modeli de deniyor sanırım yaprak şekline benzerliğinden ötürü. Aşağıdaki model gibi siz de boncuklarla saç bandınızı süsleyebilirsiniz bu örgü modellerine en çok yakışan da boncuklar düğmeler oluyor zaten. Önceki yazılarımızda bere şapka süsleme ile konumuzu sizlerle paylaşmıştık. Eğer sade bereleri daha şık hale getirmek istiyorsanız yazımızı inceleyebilirsiniz.

Dilediğiniz şekilde ince de yapabilirsiniz kalın şekilde de yapabilirsiniz bu sizin zevkinize kalmış arkadaşlar. İstediğiniz renk konusu model konusu tamamen sizde. Hem kısa sürede biten hemen de kullanmaya başlayabilirsiniz saç bandınızı. 

 

Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shares