Örgü Sandalet Örnekleri Yaz Gelirken Boş Durmayın Hanımlar

Örgü sandalet örnekleri konusunu incelemektesiniz. Örgü sandalet örnekleri ile çok şık çok farklı sandaletler örebilirsiniz. Evinizde ayaklarınızı şenlendirecek, ev gezmelerinde de rahatça kullanabileceğiniz bu yaza damgasını vuracak çok güzel el örgüsü sandalet örnekleri ile görenleri şaşırtacaksınız.Biz sizlere farklı fikirler verebilmesi için çok güzel bir resim galerisi hazırladık. Resimlerin üzerine tıklayarak tüm modelleri yakından inceleme fırsatınız olacaktır. Zevkinize ve seçiminize uygun örgü sandalet örneklerini sizlerde büyük bir keyifle yapabilir,kendiniz ve sevdikleriniz için kullanabilir, hediye seçenekleriniz arasında da bulundurabilirsiniz.

Örgü sandalet örerek bu yaz daha farklı görünebilirsiniz. Örneğin eski bir ayakkabınız mı var hemen değerlendirme zamanı. Tabanını öreceğiniz örgü sandaletin altı için değerlendirebilirsiniz. Üstü kısmı da size sunacağımız modellerden yapıp tabanlıkla birleştirerek alın size yaza harika bir sandalet örneği. Şu günlerde yazın giydiğinizde kendinize has bir şekilde tasarlanmış bu örgü sandaleti görenler de hayranlıklarını gizleyemeyecekler. İster parmak arası ister yukarıdaki model tarzında örebilirsiniz. Yazın özellikle insan daha açık rahat ayakkabılar arıyor haliyle bunlar da en başta sandaletler olmakta. Siz neden kendi sandaletinizi kendiniz örmeyesiniz ki?

Tığ işinden çok şık modeller sundum sizlere inceleyip kararınızı verip bence yaz ayları için en güzel tercihinizi yapmış olursunuz. Dediğim gibi taban için eski bir ayakkabının tabanını kullanırsanız daha sağlam ve ayağınız da rahat etmiş olur. Tabanı kendiniz örmeye kalkarsanız ince düşebilir bu da yürümenize engel olabilir. Renkli modeller de yapabilirsiniz özellikle yazın rengarenk elbiseler kaprilerinizle sortlarınızla çok özel ve güzel kombinler oluşturabilirsiniz hanımlar. Çoluk çocuk herkese örün. Bu modellerin küçüklerini örerek çocuklarınıza da örüp onların ayakkabısını da az maliyetle aradan çıkarmış olun.

Valla hanımlar yazın örgü örülmez diyenler çok yanlış düşünüyor bence. Yazın da sevilen örgüler var. Örneğin konumuzda da görüldüğü gibi sandaletler, mayo bikini, örgü plaj elbiseleri daha neler neler örebilirsiniz. Tabii yazın örgü için daha yakmayan merserize ipler tercih edebilirsiniz. Seve seve giyecek herkesi kıskandıracaksınız hanımlar. El örgüsü sandalet modellerimiz bu yaz için size ilham kaynağı olacak.

Shares

Örgü Sandalet Örnekleri Yaz Gelirken Boş Durmayın Hanımlar” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shares