Örgü Tablet Kılıfı Yapımı Marifetli Hanımlardan

Örgü Tablet Kılıfı Yapımı– Yaratıcılığını kullanarak özgün tasarımlar yaratttığımız ve  bir çok alana uyguladığımız örgülerimizi bu kez tablet kılıfları yaparak kullanıyoruz. Keçeden ve kumaşlardan da size özel kılıfları kendiniz yapabileceğiniz ve çok güzel sonuçlar elde edeceğinizi hatırlatmak isteriz. Fakat biz fikir vermesi açısından örgüden basit olarak yapılmış kılıfımızın nasıl yapıldığını anlatan açıklamalı bir video paylaşıyoruz. Marifetli hanımlar her alanda fark oluşturur. Tablet telefon kılıflarını da kendileri örerler. Bence çok güzel modeller var tabletlerinizi bu harika örgü kılıflarda taşımak ne kadar şık olurdu düşünsenize. Özellikle çocuklar gençlere hitap eden baykuşlu hello kity li süslemeli kılıflar çok dikkat çekici olacaktır. Artık çoluk çocuk genç yaşlı tablet akıllı telefon taşıdığımız şu yıllarda bence kim akıl etmişse çok güzel etmiş.

Tablete kılıf örmek hem de süsleyerek tasarlamak çok otantik çok şık bir düşünce olmuş bence. Düz örgüden bir kılıf zaten bence başlı başına harika bir görünüme sahip olacaktır ama sade görünsün istemiyorsanız bu aşağıdaki model gibi siz de çiçek örgü süslemeleri ile üzerine görsel değer katabilirsiniz. Akıllı telefonlar için de ayrıca bu tip örgü kılıflar yapabilirsiniz. Tabii erkekleri pek cezbetmeyecektir bu modeller ama kız çocukları gençler hanımlar çok beğeneceğinden eminim.

Aslında erkeklerin ilgisini çekmez mi demiştim 🙂 Bakın erkeklerin de ilgisini çekebilecek bir tablet kılıfı karşınızda. Bu tip renklerde süslemelerle erkeklere özel kılıflar örülebilir. Örgü kılıfları özel ajandanız ya da defter ya da kitaplarınız için de örebilirsiniz. Kılıfın başını bir ilik düğme ile tutturabilirken bazen de küçük bir fermuar da ekleyebilirsiniz. Kılıfla konumuza başlamışken evinizdeki sandalyeleriniz için yeni dekoratif örgü kılıflar örmeye ne dersiniz? Sandalye kılıf örnekleri için yazımızı inceleyebilirsiniz. Örgü sever hanımlar mutlaka evde boş kaldıkça bir şeyler hep örecek hep üretecektir. İşte bu da hanımların farkı olsun ama değil mi? Girdikleri ortamı hep bir güzelleştirme hep bir düzenleme çabası içindedirler her zaman. Örgü kılıf örmeyi akıl eden hanımlardan da her zaman bu beklenir.

Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shares