Örgüden poşetlik modelleri ve yapılışı

Örgüden poşetlik modelleri ve yapılışı konusunu incelemektesiniz. Mutfaklarımızda, özellikle alışveriş sonrası Migoros ve diğer markalara ait alışveriş merkezlerinden hepimiz ihtiyaçlarımıza göre malzemeler almaktayız. bu marketler bu poşetleri sizlere ürünlerinizi koyun diye veriyorlar. Genelde bir yere koymamışsanız yani altı kirlenmemiş ise ( genelde araçlarımız ile taşıma yapıyorutz ) bu poşetleri kullanmak icap ediyor. En azından bu poşetlerde başka malzeme taşımaya yardımcı olabileceği gibi çöp bitonlarının içine de kulllanılabiliyorlar. Hem böylece ev ekonomilerimize de gerekli katkıyı, bu poşetlerden yararlanarak yapıyoruz. Tek başına bu poşetleri örneğin ben şimdi sizlere anlatacağım poşetlik yok iken, pepsini tıkış tıkış bir poşetin içinde tutuyordum. Yer kaplıyor ve inanın çok çirkin görünüyor arkadaşlarım. Anne işleri bizler için bir tane örmüş  konumda sizlere videosunu vereceğim.

posetler

Evlerimizde alışveriş yaptığımız örnek bir poşet arkadaşlarım.

Yukarıdan görüldüğü üzere poşetler bu şekilde duruyor aslında büyüklerde baya, hani yerden tasarruf için en fazla yine resimdeki şekilde görüldüğü üzere düğüm atabilirsiniz. De yinede çok çirkin görünüyor öyle değil mi ? 🙂 Şimdi örgü işlerinden anlayanlar için yapılabilecek poşetlik tercihi ve yapım videosunu sizlere veriyorum. Buradaki videodan örülme tekniğini yukarıdan belirttiğim kişi yapmış. Sizlerde bakabilirsiniz. Yok ben almayayım diyorsanız zaten pazarlarda çarşılarda hazırları var onları alıp kullanabilirsiniz.

Örgüden poşetlikler son dönemlerde siz hanımların sıklıkla ördüğü bir örgü çeşidi haline gelmiştir. Örgü poşetlik modelleri ile mutfaklarınızı hem renklendirecek hem de aksesuar olarak çok şık gösterecek çeşitli modelleri sizler için araştırıp beğenilerinize sunuyoruz.

Örgüden yapılmış harika poşetlik modelleri

Örgüden yapılmış harika poşetlik modelleri

Sizlere çok güzel ve farklı fikirler verebileceğini düşündüğümüz harika bir resim galerisi oluşturduk. Hemen yukrıdan gördüğünüz üzere, bebek şeklinde ve tavuk horoz şeklinde yapılmış harika modeller var aslında. Bunları pazarlarda bularak dediğimiz gibi satın alabilirsiniz. Yapan insanlara da güzel bir katkıda bulunmuş olursunuz. Örneğin ben alacağım çünkü örgü işini yapamıyorum 🙂 Resimlerin üzerine tıklayarak tüm modelleri yakından inceleme fırsatınız olacak.Modellerin hepsini çok beğeneceğinizi umuyoruz. İstediğiniz renk ve modeli seçip,kendiniz ve sevdikleriniz için işe koyulabilirsiniz. Ayrıca hediye olarak değerlendirme seçeneğini de unutmayın. Mutlu günler hanımlar.

Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shares