Örgüden Sandalye Kılıfı Modelleri Yapılışı Sandalyeleriniz Artık Çok Daha Eğlenceli

Örgüden sandalye kılıfı modelleri yapılışı konusunu incelemektesiniz. Örgü işi ile hem keyifli zaman geçirir hem de mutfak ve bahçe sandalyelerinize çok şık kılıflar örebilirsiniz. Sizin için ulaştığımız renk ve modelleri çok beğenecek mutlaka denemek isteyeceksiniz. Örgüler hanımlar için en güzel uğraş kaynağı belki de en eğlenceli hobi. Zamanınızı en güzel şekilde değerlendirmek yöntemi arayanlar için örgü yapılabilecek bir iş. Ayrıca örgülerle sadece eğlenceli vakit geçirmiş olmazsınız aynı zamanda evinizin ihtiyaçlarını karşılayıp kendinize ve sevdiklerinize de çok güzel el emeği göz nuru çalışmalar yapabilirsiniz. Şimdi size evinizdeki sandalyelerin artık kılıfları eskiyen ya da sıradan görünen sandalyelerinize örebileceğiniz çok renkli örgü sandalye kılıfları sunmak istiyorum.

cicek motifli sandalye kilifi

cicek motifli sandalye kilifi

Sizlere çok farklı fikirler verebilmek için değişik renk ve modelleri içeren güzel bir resim galerisi hazırladık.Resimlerin üzerine tıklayarak yakından inceleme fırsatınız olacaktır. Beğendiğiniz renk ve modelleri kendiniz ve sevdikleriniz için uygulamaya başlayabilirsiniz. Mutfaktaki sandalyeleriniz ya da balkondakiler fazla aşınmış ilk görünümlerindeki özelliklerini kaybetmişler ise siz bunları yenileyerek daha şık görünmelerini sağlayabilirsiniz. Örneğin aşağıdaki örnekte belki de önce bu işe masa örtüsü ile başladı yapan arkadaşımız sonrasında böyle şık bir takım oluşturdu sandalyeleri ile birlikte. Dilerseniz yukarıdaki gibi sadece döşemeleri örgü ile kaplayabilir dilerseniz de aşağıdaki örnekteki gibi sandalyelerin tamamını örgü ile kaplayabilirsiniz. Bakın görün ne kadar güzel olmuş adeta düğün davetine katılmış gibi hissedebilirsiniz kendinizi bu mufakta 🙂 Galerimizde bundan daha fazlasını bulacaksınız. Dilerseniz yalnız sandalyelerinize değil koltuk ya da taburelere de bu şekil renkli örgü kılıflar yapabilirsiniz. Sıradan bir taburenin ne kadar farklı göründüğüne aşağıda şahit olacaksınız.

örgü tabure kilifi örnegi

örgü tabure kilifi örnegi

Örneklerden esinlenerek siz de eskimiş döşemelere sahip sandalyelerinizi motifli örgülerle rengarenk hale getirebilirsiniz. Bu tip örgüler yaparak mekanın dekorasyonunu yenilerken aynı zamanda kolay çıkıp temizlenebilen kılıflara da sahip olmuş olursunuz. Dilerseniz motifler yaparak onları birleştirip kolay örgüler de yapabilirsiniz. Motifli örgü modellerini incelemek için burayı ziyaret edebilirsiniz. Örgüden sandalye kılıfı modelleri için şimdi sizleri galerimize davet ediyorum.

tig isinden örgü sandalye kilifi

tig isinden örgü sandalye kilifi

Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shares