Örgüseverlere En Yeni Örgü Bebek Bere Modelleri

Örgü Bebek Bere Modelleri– Sevgili örgüsever arkadaşlarım biliyorum ki yeni örnek arayışı içerisindesiniz sürekli. Bizler de bu yüzden sizler için en yeni en güzel örgü örneklerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Özellikle bebek örgüleri sürekli yenileniyor. Sizlere şimdi de örgü bebek bere modellerini sunmak istedim. İçlerinde öyle tatlı ve ilgi çekici örnekler var ki sizler de eminim ki çok beğeneceksiniz. Özellikle hayvan figürler yine dikkat çekiyor. Bakınız aşağıdaki örnekte olduğu gibi.

kedi figurlu orgu bebek bere
kedi figurlu orgu bebek bere

Yazın en sıcak günlerini yaşarken belki aklınıza gelmeyecek ama kışa şimdiden hazırlık yapabilirsiniz. Sadece bebeklerinize değil kendiniz ya da aileniz ve sevdiklerinizi düşünerek kolları sıvayabilirsiniz. Örgüden yapılmış bere modelleri konulu yazımıza buradan ulaşarak kendiniz ve sevdikleriniz için model araştırması yapabilirsiniz. Bebek beresi örerken sıradanlıktan çok süslemeli bol motifli yaparak daha sevimli bereler ortaya koyabilirsiniz. Misalen bir fiyonk bilen aşağıdaki sıradan bere örneğine renk katmış değil mi?

fiyonk detayli orgu bebek bere
fiyonk detayli orgu bebek bere

Bebeğinize öreceğiniz bere ile birlikte ona takım olsun diye yelek, atkı, patik gibi kombine oluşturabilir takım halinde giydirebilirsiniz. Özellikle farklı renklerin bir araya gelmesi de bebeklere çok yakışıyor. Örgü bere yaparken farklı birkaç renkten oluşan model yapabilirsiniz. Aşağıda bir örneğini görüyorsunuz. Yine ponponlar, çiçek motifleri, kelebek motifleri gibi küçük motiflerle süslemeler yapabilirsiniz. Yine bebek beresi örerken kulaklarını kapatan modeller de oldukça kullanışlı olacaktır. Galerimizde bu tip örnekler ve benzerlerini görebilirsiniz.

renkli orgu bebek bere
renkli orgu bebek bere

 

Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shares