Sakallı İp Örgü Modelleri En Yeni Örnekler

Sakallı İp Örgü Modelleri– En yeni sakallı ip örgüleri modelleri ve yapılışı konusunu incelemektesiniz. En yeni sakallı ip örgüleri modelleri ile sürekli kullandığınız bir çok eşyayı kendi emeğinizle ve kolaylıkla örebilirsiniz. Birazdan göreceğiniz modellerde neler yapılacağı konusunda aydınlanmış olacaksınız. Örgü modellerinde sakallı ip kullanımı örgüyü çok kolaylaştırdığından sıklıkla tercih edilir. Resimlerin üzerine tıklayarak tüm modelleri yakından inceleme fırsatınız olacak. Modellerin hepsini çok beğeneceğinizi umuyoruz. İstediğiniz renk ve modeli seçip, kendiniz ve sevdikleriniz için işe koyulabilirsiniz. Ayrıca hediye olarak değerlendirme seçeneğini de unutmayın. Sakallı ipten neler neler mi örülüyor yeni sezonda çalışkan örgü sever hanımlarımızın yaptığı sakallı ip örgü modellerine bir göz atalım ne dersiniz?

Sakallı ipten en çok yelek, klozet takımı paspas gibi örgüler yapılıyor sanıyorum. Siz de aslında sakallı ipten hiç örgü örmeyi denemediyseniz bu size bir fikir sunabilir. Öreceğiniz patiklere bebek çoraplarına ev botlarına sakallı ipten ekleme süsleme yaparak daha cıvıl cıvıl görünmesini sağlayabilirsiniz. Çok yaygın yapılan sakallı ipten klozet takımları modellerini buradan inceleyebilirsiniz.

Sakallı ipten herşeyin yapılacağı aklıma gelirdi ama sandalyeye kılıp yapılacağı gelmezdi açıkçası. Çok ta güzel bir fikir olmuş hanımlar. Eskiyen sandalye kılıflarınızın yerine böyle havalı bir şey örebilirsiniz. Örgüden neler de yapılıyormuş demeden kendimi alamıyorum bazen gerçekten. Sakallı ipten örgü örmek çok zevkli aslında hem ördüğünüz örgüler yumuşacık düşünüyor. Özellikle bebek çocuk odasına kendiniz paspas bebek battaniyesi ya da kıyafetleri örebilirsiniz.

Sakallı ipten örülen sepetler çok amaçlı kullanılabilir hanımlar. Özellikle böyle süslenerek örülenler daha dekoratif amaçlı olarak kullanılabilir. Ya da banyoda havlu saç fırçası için küçük bir depolama alanı, ya da yatak odası için makyaj malzemelerinizi saklayacağınız bir sepet örebilirsiniz. Hatta örerken kullanılmayan eski kap kovaları, çöpe atacağınız yoğurt kovasını değerlendirerek üzerine böylece sakallı ipten kılıf yapıp sepet şeklinde kullanabilirsiniz. Sakallı ipin bir avantajlı yanı da örgüde yaptığınız hatalar görünmüyor çünkü sakallı kısımlar örgüyü örtüp güzelleştiriyor.

Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shares