Salon Dekorasyonu İçin Seramik Vazo Çeşitleri Çok Şık Tasarımlar

Salon Dekorasyonu İçin Seramik Vazo Çeşitleri– Seramik görüntüsünün kalitesi ve şıklığı ile aksesuar olarak kullanabileceğiniz vazolar, salonlarınızda çok hoş bir hava olması açısından oldukça etkili olacaktır. Samimi olmak gerekirse, dekorasyonda en çok salona öncelik verip, daha detaylı seçimler yapmaya çalışıyoruz. Çünkü en çok paylaştığımız alanların, en güzel olmasını istiyoruz. Misafirlerimize açtığımız alan olan salonların dizaynına bu kadar dikkat ediyorsak buraya gelmeniz isabet olmuş demek ki. Evlerimizin büyük odaları olan salonlar için ufak aksesuarla önem taşır. Bu ufak ama önemli aksesuarlar arasına girer vazolar da. Ama tabi sıradan değil de seramik desen desen vazolar tercih etmeniz dahilinde salonunuzda hoş görünümler sergiyeleyebilirsiniz. Tabii hoş çiçeklerle seramik vazonun bütünleşmesi de ayrı hoş görünecektir. Sizler için inceledim ve hoş modeller derlemeye çalıştım. Hepsi birbirinden şık ve hoşlar. Evinizin salonu için çok hoş örnekler ama tabii antrede diğer mekanlarda da tercih edebilirsiniz. Aşağıdaki model çok hoş görünümü ile ilgi çekici bir seramik vazo.

cicek desenli seramik vazo

cicek desenli seramik vazo

Yukarıdaki seramik vazo modeline eminim siz de bayılmışsınızdır. Üzerinde yer alan çiçek desenlerine bittim doğrusu. O kadar gerçekçi ve dikkat çekici bir şekilde tasarlanmış ki. İçinde çiçekler olmadan bile salonunuzda çok şık bir şekilde kullanabilirsiniz. Yine hoş bir vazo daha karşınızda. Salon dekorasyonunuzda eksik bir şeyler olduğunu düşünüyorsanız bu tip seramik vazolar dekorasyonunuzun bütünlüğünü sağlayacaktır. Hepsiburada, gittigidiyor gibi seçkin online alışveriş sitelerinden bu tür vazoların fiyatlarını inceleyebilir sarın alabilirsiniz. Hattat sanatının işlendiği bu aşağıdaki vazo da her türlü salon dekorasyonu için hoş bir görünüm sergileyecektir.

desenli seramik vazo ornegi

desenli seramik vazo ornegi

Bir de bu aşağıdaki gibi takım halinde vazolar alternatif olabilir. Salonunuzda hoş görünüm sunacak bu vazoların rengini yine dekorasyonunuz ile uyumlu olmasına da dikkat edin. Dekorasyonda renk uyumu benim de en çok önem verdiğim şeylerdendir ki renk uyumu olduğu taktirde göz yorucu bir görünüm olmayacaktır. Bu tarz çok hoş seramik vazo modelleri arıyorsanız galerimizdeki özel görsellere bakınabilirsiniz. İçinizi hoplatacak hayran kalabileceğiniz daha güzel örnekler için galerimize sizi davet ediyorum.

salon dekorasyonu icin mavi seramik vazo takimi

salon dekorasyonu icin mavi seramik vazo takimi

Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shares