Sıcacık Patiklerimiz Kış Modası 2016

Sıcacık Patiklerimiz– Patik modelleri, Bu soğuk ve çok soğuk kış gönlerinde ayaklarımızı, yazın deniz kumlarının ısıttığı gibi ısıtacak harika patik modellerini bir araya getirmeye çalışıyourm değerli meleklermekani.com/orgu/ kullanıcıları. Siz değerli örgü severler için en şık en renkli patik modellerini sunuyoruz. Sizler için kaliteli görselleri de bir araya getirerek yeni modelleri görmenizi sağlıyoruz. Örmesi kolay çok fazla model çeşit var patik örneklerinde. Bu kışa en özel patik modellerini yapmak istiyorsanız alın size en hoş renkli sıcacık patikler.

tig-isi-farkli-patik

Tabi ki şu anda bunun yapılışını vs bilemiyoruz. Ama eğer sizler örnekleri çıkarır ya da bu paylaşacağımız patik modellerinin yapılışı hakkında bilginiz varsa bize yorum atabilir nasıl yapıldığını bizler ve takipçilerimizle paylaşabilirsiniz. Bilmeyenler de kolaylıkla öğrenmiş olur. Yani en azından bilginizi bizlerle paylaşabilirsiniz değerli arkadaşlarım. Tığ ya da şişle hangisini rahat kullanıyorsanız bu şekilde patik örebilirsiniz. Hatta aşağıdaki model gibi hem kendinize hem kızınıza takım yapabilir anne kız patik modeli örebilirsiniz. Yazımızın en altında kolay patik nasıl yapılır derya baykal programında ayrıntılı şekilde anlatılmış. Siz de örgü hakkında hiç bir bilginiz yoksa artık çeşit çeşit patikler örebileceksiniz.

anne-bebek-patik-modeli

Bu arada süslemeli patikler daha bir bayanlara yakışıyor tıp ki aşağıdaki model gibi. Dilerseniz buradan derya baykal fiyonklu patik modellerini inceleyebilirsiniz. Boncuklar özellikle patikleri süslemenin en güzel yolu. Aşağıda çok şık bir patik örneği görüyorsunuz hem değişik hem süslemeleri ile dikkat çekici. Misafirliğe günlere gittiğinizde eminim ki herkes bayılacak tarifini isteyecek bir model.

boncuklu-cok-sik-bayan-patik

Patiğinize aşağıdaki gibi değişik şekiller de ekleyebilirsiniz. Sadece ayağınız değil kışın bacaklarınızın üşümemesi için hem de tarz bir model oluşturabilirsiniz. Bu modeli ikili üçlü trabzanı biliyorsanız kolayca yapabilirsiniz. Bunu yapmak için örgü ya da tuhafiyelerde bulunan patik ipleri ile kolayca modelleri örebilirsiniz. Ayaklarınızı bir tülü ısıtamıyorsanız artık kendi öreceğiniz sıcacık patiklerle sıcacık ayaklarınız olacak. Haydi hanımlar ne duruyorsunuz siz de kendi patiğinizi kendiniz örün hatta sevdiklerinize de örüp onları sevindirin.

gul-motifli-degisik-orgu-patik

Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shares