Tavşan Bebek Patiği Modelleri Yapılışı da Var Hanımlar

Tavşan Bebek Patiği Modelleri– Şirin tavşan şeklinde kolay bebek patiği yapımı uygulamalı videoyla yapımı örgü bilenler için çok kolay olacak.  Fakat örgüye yeni başlayanlar için çorap kısmının yapımını ayrıntılı şekilde daha önce paylaştığımız Hav Hav patik yapımı detaylı videolu anlatım videomuzdan; BURAYI tıklayarak öğrenebilirsiniz. Bebeklerinize şirin mi şirin tavşan figürlü patikler çok yakışacak. Ayrıca çocuklarınız için de evde giyebilecekleri tavşan figürlü patik örebilirsiniz. Çocuklar çoğu zaman evde terlik alırsınız giymek istemez çorap zorla giydirirsiniz ama bu tavşan patiklerine onlar da kayıtsız kalamayacaklar çok severek giyeceklerdir. Yazımızın hemen en sonunda tavşan patiği nasıl yapılır aşama aşama videolu anlatımını göreceksiniz.

 

Yakınınızda bir arkadaşınızın yeni bebeği mi olacak alın size harika bir hediye. Eminim arkadaşınız da ne kadar çok sevinecek. Teyzeler, halalar, anneanneler babaanneler haydi boş durmayın belki sizin de torununuz yeğeniniz olacak bu tavşan patikleri örüp sıcacık giyinmesini sağlayın minik bebeklerin. Hatta öyle ki renk tercihine göre kız ya da erkek bebeklere uygun olarak yapabiliyorsunuz. Yapacağınız tavşan patiklere özellikle kulak yerleştirdiğinizde tam bir tavşana benziyor. Siz de verdiğimiz örneklerden kendi modelinizi çıkarabilirsiniz.

İster şişlerle isterseniz tığ işi hangisi kolayınıza geliyorsa örebilirsiniz. Uzun modelini de örebilirsiniz hanımlar. Hem bebekler emeklerken patikler hemen çıkabiliyor uzun model daha sıcak tutar diye düşünüyorum. Özellikle şu bahar aylarında tam da annelerin aradığı bir şey bu. Ne sıcak ne soğuk güvenemediğimiz havalarda hemen bir tane lazım her bebeğe diye düşünüyorum. Renk olarak pembe gri mavi beyaz renkleri örebilirsiniz. Özellikle beyaza fuşya renk te çok güzel durmuş.

Ben görünce çok beğendim bu patikleri aslında bir sonraki kış için ben de ikizlerim için örebilirim bu modelden iki adet. Şiş işini yapabilir miyim bilemiyorum ama en azından denemeye değer bir model. Haroşa örgü ile güzel bir tavşan patik yapılabilir. Özellikle değişik model arayanlara çok güzel derya baykal kirazlı patik modeli ve yapılışını hemen size buradan sunmak isterim.


Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shares