Tunus İşi Bebek Patiği Yapımı Videolu Anlatım

Tunus işi bebek patiği yapımı– Tek şişle tunus işi bebek patiği yapımı, kolay örgü tekniğiyle güzel bir bebek patiği yapımının uygulamalı ve açıklamalı olarak anlatıldığı videoyu sizinle paylaşıyoruz. Ayrıca görsel örneklerle de tunus işi bebek patik modellerini görebilirsiniz. Yaz kış bebeklerinizin ayaklarını sıcacık tutacak modelleri siz de örebilirsiniz. Tunus işi örgü hem kolay hem zevkli bir örgüdür hanımlar örerken zevk alacağınız kesin. Bebeği olan arkadaşlarınıza da örüp hediye edebilirsiniz. Renk renk ister kısa ister bilekleri de örten uzun modeller yapabilirsiniz. Örnekleri incelerken yazımızın en altında da tunus örgüden bebek patiği modelini ayrıntılı bulabilirsiniz. İki şiş kullanamayanlar için tunus işi bence kolay gelecektir tek şişle örüldüğü için kolaylıkla örebileceğiniz bir örgü türü.

Bebek örgülerine bakarken insan zevk duyuyor eminim ki örmesi de bir o kadar zevklidir sanırım. Bir zamanlar sadece tunus işinden bir küçük yelek yapmıştım ama şimdi tekrar yapabilir miyim bilemiyorum. Ama çok zevkliydi tek şişle örülmesi örgü bilmeyenlere daha kolay geleceğini söylemek isterim. Tunus işini ilerlettikten sonra aşağıdaki model gibi tavşanlı ya da hayvan figürlü bir patik de örebilirsiniz. Kız bebeklere de erkek bebeklere de örülebilir tunus işi patikler. Renkleri ve modeline göre cinsiyet ayrımı yapabilirsiniz hanımlar.

Kız çocuklarının tunus işi patik modellerinde boncuklu süslemelerle daha şık görünüm sağlayabilirsiniz. Sizler için derlediğim tunus işi patikleri inceleyerek siz de kendinizden bir şeyler katarak hoş örnekler örebilirsiniz. Bebekleriniz özellikle emekliyor ya da sürekli ayağındaki çorabını çıkarıyorsa daha uzun modeller örerek çıkmasını engelleyebilirsiniz. Bu serin geçen bahar günlerinde ayaklarını sıkı tutmak sıcak tutmak için bir seçenek tunus işi patik modelleri. Tunus işi bebek ceket modellerini de buradan inceleyebilirsiniz. Bebek patiği ve ceket modelini takım olarak örebilirsiniz. Minik yavrularınıza el yapımı çoraplar örerek onların hastalıklardan korunmasını da sağlayabilirsiniz. Yazımızın sonunda yer alan tunus işi patik yapılışını izlemenizi öneriyorum hanımlar.

 

Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shares