Tunus İşi Patik Örnekleri Patik Yapılışı

Tunus işi patik örnekleri patik yapılışı, öncelikle merhabalar hanımlar, ben sizlere tunus işi patik nasıl yapılıyor videolu olarak bu konuma ekleyerek anlatmaya çalışacağım. Soğuk kış günlerinin vazgeçilmezi olan daha sıcak tutarak daha uzun süreli dayanıklılığı olan tunus işi örgüden yapılma patik modellerini arıyorsanız doğru adrestesiniz.

boncuklu tunus isi patik modelleri
boncuklu tunus isi patik modelleri

Aşağıda yer alan resimlere tıklayarak büyük halde görebilmeniz mümkün arkadaşlarım. Sevdiklerinize işleyebileceğiniz gibi kendinize de işleyebilirsiniz. Tanıtığım bir kaç kadın evlerinin nafakasını bu örgü işinden kazanıyor bilginiz olsun. Bakın bakalım tunus örgü ile daha neler neler yapılabiliyormuş. Buradan tunus işiyle rengarenk örgüler konumuzu inceleyebilirsiniz.

degisik tunus isi patik ornekleri
degisik tunus isi patik ornekleri

Benimde işlediğim var bende kazanayım diyorsanız lütfen konu altından bana ulaşın sizin reklamınızı bizzat ben yapayım. Para mı ? Vallahi istemezük 🙂 Evet arkadaşlarım aşağıda bulunan 50 dakikalık videoyu seyrettikten sonra siz de tunus örgüden patik yapabilirsiniz. Tam anlamı ile tüm bilgiler veriliyor. Videonun hemen altında ise galerimize ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shares