Üç Boyutlu Farklı Bir Çiçek Motifi Yapımı Videolu

Üç boyutlu bir çiçek motifi yapımını uygulamalı olarak gösteren yabancı bir siteden alınmış bir model videosu paylaşıyoruz sizinle. Bu motifi öğrendikten sonra havlu kenarı, battaniye, şal gibi bir çok alanda kullanabileceğinizi düşünüyorum. Hepinize kolay gelsin hanımlar. Özellikle örgü yapan hanımların çok sık kullandığı örgü motiflerden çiçek modellerine dair çok farklı modeller sunacağım sizlere. Örgülerinizde süslemelerinizde çok şık kullanacağınız üç boyutlu çiçek motifleri ile örgülerinize renk katabilirsiniz. Şimdiye kadar mutlaka basit çiçek motifleri yapmışsınızdır ama biraz daha farklı bir model arıyorsanız bence bu modellere göz atmalı ayrıca videomuzu da izlemenizi öneriyorum. Kıyafetlerinize örgülerinizi süslemede evinizde kullanabileceğini en güzel üç boyutlu örgü çiçek motiflerini sizler için derledim. Bebek örgülerine de çok yakışıyor çiçek motifleri özellikle şu çiçek motifli bebek battaniyesini görmenizi isterim.

Üç boyutlu çiçek motiflerini farklı renklerle de yapabilirsiniz. Böylece üç boyutlu görünümü daha netleşmiş olur. Yaparken gerçekten zevk duyacağınız çiçek motifleri görsel anlamda da çok hoş manzaralar oluşturabilir.

Özellikle örgü yapmayı seven süsleme yapmayı seven hanımlarımıza bana en değişik gelenleri sizler için derlemiş bulunmaktayım. Gerçekten şahane çiçekleri bir buket yaparak evinizde dekorasyon amaçlı da kullanabilmek mümkün. Yukarıdaki örnekte gördüğünüz gibi saksı içerisinde bir çiçek demeti olduğunu görüyorsunuz. Aşağıdaki çiçeği ben adeta bir broşa benzettim. Boyunluğunuza örgü berenize bir süs olarak kondurabilirsiniz bende. Ya da kumaş bir ceketin üzerinde bile hoş bir görünüm sağlayacaktır.

Evde dekorasyon amaçlı olarak küçük saksılarda farklı çiçek örneklerini bir araya getirerek de güzel görünüm yakalayabilirsiniz. Renk renk örgü çiçekler evinizde de otantik bir görünüm sunacaktır. 3 boyutlu örgü çiçek motiflerini bebek örgülerinde de tercih edebilirsiniz. Hatta evinizde yapacağınız örneğin örgü kırlent yastıklarınıza koltuk şallarınız üzerinde bile hoş bir görünüm sunacağını düşünüyorum. Hep klasik çiçek motifleri yapanlar bence değişik üç boyutlu çiçek motiflerini bir denemelisiniz. Şahane bir üç boyutlu çiçek motifinin yapılışını yazımızın hemen sonundaki videodan izleyerek siz de yapmayı deneyebilirsiniz.

Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shares