Örgüden Abajur Modelleri ve Yapılışı Beğeneceğiniz En Güzel Örnekler Sizlerle

Konuyu Paylaş

Örgüden abajur modelleri ve yapılışı konusunu incelemektesiniz. Örgü dendiğinde aklımıza öncelikli olarak hırka,kazak,atkı,bere gibi giyecek türleri gelir. Fakat aksesuar olarak kullanılan bir çok eşya türününde örgüden yapıldığını sizlere hatırlatmak istedik. Mesela abajurlar bunlara çok güzel örnek. Abajurlarında örgü modellerinden yapıldığını ve muhteşem sonuçlar alındığını biliyor muydunuz? İşte cevabı hanımlar; Biz sizlere çok farklı fikirler verebilmek için, geniş kapsamlı ve güzel bir resim galerisi hazırladık. Resimlerin üzerine tıklayarak tüm modelleri yakından inceleme fırsatı bulabileceksiniz. Modelleri çok beğenecek ve bir çoğunu hemen uygulamak isteyeceğinizi ümit ediyoruz. Dilediğiniz renk ve modelleri kendiniz ve sevdikleriniz için uygulayabilir, hediyelik seçimleriniz arasında da bulundurabilirsiniz.

orgu abajur modeliorgu abajur modeli

Yukarıdaki şık örneği yatak odanızda tercih edebilirsiniz. Kesinlikle bu zariflikle yatak odalarına uygun bir örnek. Siz de farklılıktan yanaysanız bu şekil örgülerden abajurlarınızı kendinize özel hale getirebilirsiniz. Yatak odanızın biraz canlanmasını istiyorsanız bu örnekleri ayrıntılı incelemenizi tavsiye ederim. Yine yatak odalarınız için çok şık örgülerle süslenmiş yataklar konumuzu inceleyerek yatak odalarınızı daha farklı dekore edebilirsiniz. Daha fazla örnek için tabii ki galerimizdeki örgüden abajur modellerini inceleyebilirsiniz.


orguden abajur ornegi

orguden abajur ornegi

Salonda oturma odasında, yatak odalarında, çocuk odasında hatta ve hatta antrede bile tercih edilen abajurlar hem bir ihtiyaç hem de dekorasyona şık örnekleri ile renk katmakta. Abajur süsleme hakkında yazımızın içeriğinde ve galerimizde yer alan en güzel abajur süslemelerini inceleyerek siz de bu konuda fikir edinebilir çok özel örgülerle abajurlarınızı süsleyebilirsiniz. Hatta şöyle bir şey söylemek istiyorum ki artık kullanmadığınız bozulmuş bir kenara ittiğiniz abajurlarınızı dahi yeniden hayata kavuşturabilirsiniz. Abajurunuz çalışmasa bile örgü kılıf örerek dekorasyonunuzda renkli bir hava sunabilirsiniz. Emin olun ki abajurunuz eskisinden daha canlı ve hoş bir görünüme kavuşacaktır.

tig isi örgü abajur

tig isi örgü abajur

Dantel örgüden de gördüğünüz gibi çok şık abajur süsleme yapılabiliyor. Gül motifleri ile daha renkli bir süsleme olmuş. Sizlerin de çok beğeneceğinizi düşündüğüm örgü abajur kılıf modelleri sunmak istiyorum. Birkaç örnek dışında diğer tüm görseller galerimizde yer alıyor. Örgüden anlıyorsanız haydi ne duruyorsunuz kollarınızı sıvayın ve hemen işe girişin. Evde kullandığınız abajurun ölçüsünü alın ve hoş motiflerle abajurunuzu sarın. Emin olun dekorasyonunuza renk gelecek. Misafilerinizin dahi ilgisini çekecek abajurunuzu nasıl yaptığınızı merakla size soracaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir