Örgüden Bayan Panço Modelleri Yapılışı Daima Şık Olmayı Seven Bayanlara

Konuyu Paylaş

Örgüden Bayan Panço Modelleri Yapılışı– Örgüden bayan panço modelleri yapılışı konusunu incelemektesiniz. Serin havalarda hem evde hem dışarıda hem de işyerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz şık ve kullanışlı pançoları çeşitli renk ve modellerde kendiniz örebilirsiniz. Sitemizdeki görsellerden faydalanarak renk ve model seçimiyle kendi yaratıcılığınızı da kullanarak çeşitli pançoları kendiniz ve sevdikleriniz için rahatlıkla hazırlayabilirsiniz. Biz sizler için örgüden bayan panço modelleri çeşitlerini içeren bir resim galerisi hazırladık. Örgüden panço modelleri resim galerimizi ziyaret ederek görsellerimiz üzerinden fikir edinebilir, kendiniz ve sevdikleriniz için çok şık pançolar örebilirsiniz. En yeni, en şık örgü panço modelleri resimlerini incelemeniz için sizlere sunuyoruz. Yaz kış mevsim değişimlerinde pratik dışarı kıyafeti arayan bayanlara çok şık panço önerilerim var. Nette gezerken çok hoş modeller gözüme çarptı doğrusu. Şimdiden başlayıp kışa hazırlıklı olmak için yepyeni trend olan renkler ve modelleri yazımızda bulabilirsiniz. İlk örnekle başlayalım isterseniz.

orgu kapsonlu bayan pancoorgu kapsonlu bayan panco

İlk bayan panço modelimizde püsküllü kalın örgü ile örülmüş bir örnek görüyoruz. Kışın kullanabileceğiniz bu modelde diğerlerinden farklı olarak kapşon bulunuyor. Kapşonlu panço soğuk kış günleri için çok ideal olduğunu görebiliyoruz. Giyimine her daim özen gösteren yaz kış şıklığından ödün vermeyen hanımlara özel örgü bir panço örneği. Yine aşağıda da renkli bir örnek panço örneği yer alıyor. Şık renkli motifi ilk göze çarpan detay. Renkli giyinmeyi seven hanımların ilgisini çekecektir diye düşünüyorum. Kış mevsimi diye karalara bürünecek haliniz yok herhalde. Renkli takılmayı sevenler için çok otantik bir panço örneği diyebilirim.


motifli orgu bayan panco modeli

motifli orgu bayan panco modeli

Hanımlar pançolar kışın kullanılıyor gibi görünse de aşağıdaki modeli yazın da tercih edebiliyorsunuz. Delikli ve ince öreceğiniz modeller bahar ve yaz gibi sıcak havalarda da tercih edilebilir. Hatta mayo ve bikini üzeri için plajda dahi kullanabilirsiniz aşağıdaki örneğe benzer modelleri. Plaj demişken size ayrıca örgüden plaj elbise modellerini de göstermek istiyorum. Örnekler için burayı inceleyebilirsiniz. Gördüğünüz gibi tığ işi yine çok hoş bir görünüm sergilemiş. Üzerindeki çiçek motifleri ile daha ilgileri üzerinize toplayacağa benziyorsunuz.

dantel beyaz orguden yazlik bayan panco

dantel beyaz orguden yazlik bayan panco

Fileli rahat bir kışlık panço arıyorsanız aşağıda duruyor. Kendinize başlayacağınız örgü panço ile hem stres atacak hem de çok hoş bir iş çıkaracaksınız. Diğer örgü bayan panço örnekleri için görsel galerimizi inceleyebilir ayrıntılı olarak modellere bakabilirsiniz. Hayranlıkla izleyeceğiniz bir panço modeli yapılışı için yazımızın en sonundaki videoya tıklamanız yeterli olacaktır.

fileli orgu bayan panco

fileli orgu bayan panco

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir