Örgüden Çocuk Çantaları Modelleri ve Yapılışı Çocuklarınızın Hoşuna Gidecek Modeller

Konuyu Paylaş

Örgüden çocuk çantaları modelleri ve yapılışı konusunu incelemektesiniz. Örgüden çocuk çantaları modelleri ile çocuklarınıza sürprizler yapın hanımlar. Çok şık çok renkli ve sevimli çantaları örgüden sizlerde kolayca uygulayabileceksiniz.Örgüden çocuk çantaları modelleri ile çocuklarınızı çok mutlu edeceksiniz. Biz sizlere çok farklı fikirler verebilmek için, geniş kapsamlı ve güzel bir resim galerisi hazırladık. Resimlerin üzerine tıklayarak tüm modelleri yakından inceleme fırsatı bulabileceksiniz. Modelleri çok beğenecek ve bir çoğunu hemen uygulamak isteyeceğinizi ümit ediyoruz. Dilediğiniz renk ve modelleri kendiniz ve sevdikleriniz için uygulayabilir, hediyelik seçimleriniz arasında da bulundurabilirsiniz.

hello kity orgu cocuk cantasihello kity orgu cocuk cantasi

Çok tatlı örgü çocuk çanta modellerinden biri yukarıda duruyor. Minik kızınıza çok yakışacak severek takacağına emin olabilirsiniz. İşte onu mutlu etmenin bir yolu. Hello kittye çoğu kız çocuğu bayılır. Hem renklerinden hem tipinden dolayı sanıyorum kız çocukları çok beğeniyorlar. Hatta odalarında çıkarmalarını kullanan kız çocukları ya da kıyafet ayakkabı alırken de direkt hello kittyli modellere yöneliyorlar. Sizin de çocuğunuz mutlaka çok beğenecek severek takacaktır.


hayvan figurlu orgu cocuk cantasi

hayvan figurlu orgu cocuk cantasi

İşte yine kız çocuklarının bayılacağı bir örnek daha. Şimdi erkek anneleri soracak neden erkek çocuk çanta örneği yok diye. Aslında renklerini değiştirip aynı şekil çantaları erkek çocukları için yapabilirsiniz. Örneğin hello kittyli çanta erkek çocuklara olmaz Hem onun tipi hem de renklerini değiştirseniz bile erkek çocuklarına uymayacak bir örnek. İşte erkek çocuklar için örgü çantaya bir örnek aşağıda yer alıyor. Aşağıdaki örnekte hem pembe hem mavi örnek görüyorsunuz. Mavi kahve sarı yeşil renk tercihleri ile erkek çocuklarınıza bu tür çanta modeli örebilirsiniz. 

el orgusu cocuk cantalari

el orgusu cocuk cantalari

Tabii ki birkaç modelle sanırlı kalmayacağız. Galerimizde daha değişik hem kız hem erkek çocuklar için örgü çanta örneklerini ayrıntılı inceleyebileceksiniz. İster sırt çantası ister çapraz kullanılabilecek örgü çocuk çantaları tümü galerimizde. İşte aşağıda da çok şirin bir örnek yer alıyor. Çiçek kelebek motifleri renkli düğmelerle örgü çantayı süsleyerek daha şık bir görünüm sunulmuş. Size de bu örgü çanta bir fikir olsun çocuklarınızı bu güzelliklerden mahrum bırakmayın. Hatta örgü çantaların kenarına bir de uğur böceği kondurabilirsiniz. Çocukların çok sevdiği uç uç böceği örgüden yapılışını yazımızdan inceleyebilirsiniz.

cicek motifli orgu cocuk cantasi ornegi

cicek motifli orgu cocuk cantasi ornegi

2 Replies to “Örgüden Çocuk Çantaları Modelleri ve Yapılışı Çocuklarınızın Hoşuna Gidecek Modeller”

  1. Kızgın baykuş sırt çanta modelinize.kizim bayıldı ayrıntılı yapım tarifi lazım nasıl ulaşabilirim acaba yada mail olarak bana gönderebilir iseniz çok mutlu olurum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir