Örgüden Dekoratif Kırlentler Evinizin Havasını Değiştirecek

Konuyu Paylaş

Örgüden dekoratif kırlentler konusunu incelemektesiniz.Basit örgülerle dekorasyonda kullanacağınız çok güzel kırlentler yapabilirsiniz.Dekoratif amaçlı örgü kırlent modellerini sade ve renksiz bulduğunuz koltuk takımları ve kanepeler için,yatak üzerleri için severek kullanabilirsiniz. Çiçekli modelleri odanızdaki mobilyalar için, üzerine hayvan motifli örgü olanları çocuk bebek odası için, kalp örnekli olanları yatak odasında dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz. Mevcut olan kırlentlerinizi dilerseniz örgü kılıf örerek de kırlente geçirip sergiyelebilirsiniz. Dilerseniz de kendiniz baştan tamamen örgüden kırlentler yapabilirsiniz. Örneklere baktığınızda ne kadar hoş modeller varmış mutlaka bende yapmalıyım diyeceksiniz. Evinizde köklü maliyetli değişimler yapamıyorsanız bu şekilde az maliyetli hem de kendinize özel örneklerle evinizin havasını değiştirebilirsiniz.

örgüden yapilmis kırlentörgüden yapilmis kırlent

Özellikle size gelen misafirler komşularınız da mutlaka bu örnekleri çok beğenecek nasıl yapıldığını soracaklardır. Şişle tığ ile çok özel modeller ortaya çıkaranlar gibi siz de eviniz için bir şeyler yapmak istiyorsanız dekoratif kırlentlerden başlayabilirsiniz. Gördüğünüz gibi aşağıda yer alan çeşitli renk renk dekoratif kırlentlerden siz de yapabilirsiniz.İster iki tarafı da örgü isterseniz arka kısmını astar yapabilirsiniz. Görünen kısmını örgü yapmanız da yeterli olacaktır. Bu da daha kısa sürede kırlent örmenizi sağlayacaktır. Size bir de dekoratif kırlent yapımına ait derya baykal programından özel bir video anlatımını yazımızın sonunda sizlere sunmak istiyorum.


örgüden renkli dekoratif kirlent modelleri

örgüden renkli dekoratif kirlent modelleri

Biz sizler için farklı fikirler edinebilmeniz açısından değişik renk ve modelleri içeren güzel bir resim galerisi oluşturduk. Resimlerin üzerine tıklayarak tüm modelleri yakından inceleyebilirsiniz. Dekoratif kırlent yaparken size kolay bir yöntem de söylemek isterim. Küçük küçük motifleri örüp sonra onları birleştirerek de kolay kırlent yapabilirsiniz. Şimdi motifli örgüler konumuzu inceleyerek kırlentiniz için en güzel motifi oradan seçebeilirsiniz. Karar vermenize yardımcı olabileceksek ne mutlu bizlere.Sağlıklı günler dileklerimizle…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir