Örgüden En Güzel Takı Modelleri ve Yapılışı Beğeni İle İnceleyeceğinizi Düşünüyorum

Konuyu Paylaş

Örgüden en güzel takı modelleri ve yapılışı konusunu incelemektesiniz. Örgüden en güzel takı modellerini çok severek yapacağınızı umuyoruz. Her mevsim ve her kıyafet için uygun bulacağınız çok farklı modellerde kolye, küpe ve bileklikleri kolayca yapabileceksiniz. Bir an önce kararınızı verin. Örgü takıları modellerini yapmaya başlamak için sabırsızlanacaksınız. Biz sizlere çok farklı fikirler verebilmek için, geniş kapsamlı ve güzel bir resim galerisi hazırladık. Resimlerin üzerine tıklayarak tüm modelleri yakından inceleme fırsatı bulabileceksiniz. Modelleri çok beğenecek ve bir çoğunu hemen uygulamak isteyeceğinizi ümit ediyoruz. Dilediğiniz renk ve modelleri kendiniz ve sevdikleriniz için uygulayabilir, hediyelik seçimleriniz arasında da bulundurabilirsiniz.

tig isi boncuklu orgu bilekliktig isi boncuklu orgu bileklik

Bileklikler, kolyeler, küpeler, yüzükler daha birçok örgü takı örneğini yazımız içeriğinde bulabilirsiniz. Boncukları da gördüğünüz gibi örgü içinde şık bir biçimde kullanabilirsiniz. Özel günler ve gecelerde gündelik iş hayatınızda çok şık kıyafetlerinize uyumlu biçimde tercih edebilirsiniz. Takılardan vazgeçemeyen hanımlar bir de örgü örneklerini denemeyi düşünebilirsiniz. Aşağıdaki örnek gibi takım olarak da örgü takılar yapabilirsiniz. Böylece daha uyumlu ve daha şık görüneceksiniz.


orguden yuzuk kupe takimi

orguden yuzuk kupe takimi

Görüyorsunuz ki takıyı çok seven hanımlardan çok çeşitli örgü takılar tasarlanmış. Bence siz de kolaylıkla yapabilirsiniz. Hatta hediye amaçlı bile tercih edilebilir. Hazırlardan hiç farkı olmayan aksine daha fazlası bulunan değişik örgü takı modellerinin fazlasını galerimizde bulabilirsiniz. Eminim ki bu yazımızda yer alan örgü plaj elbise modellerine de bayılacaksınız. Örgü takılar ve örgü plaj elbiseleri ile tatilinizde bile çok alımlı ve zarif görünebilirsiniz.

orguden cicek motifli kolye

orguden cicek motifli kolye

Özellikle çiçek motifleri çok yakışıyor örgü takılara. Siz de yakıştırıyorsanız işte aşağıda çok tatlı bir örgü küpe görüyorsunuz. Kırmızı siyah beyaz kıyafetlerinize çok uyumlu olacağını düşünüyorum. Buna kombine edebileceğiniz bileklik yüzük kolye yapıp takım halinde kullanabilirsiniz. Uzun yıllardır epey ilerleyen örgü işlerinde her türlü takı örneği karşımıza çıkıyor. Gerçekten örgüden daha neler yapılacak derken karşıma bir yenisi çıkıveriyor. Takılar da benim için en dikkat çekenler arasında. Haydi hanımlar size yazımızın sonunda bir de tığ işi örgüden kalpli kolye yapımını sunmak istiyorum. Çok hoş izlemenizi tavsiye ederim.

cicek motifi orgu kupe

cicek motifi orgu kupe

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir