Örgüden Klozet Takımı Modelleri ve Yapılışları Daha Renkli Banyolar İçin

Konuyu Paylaş

Örgüden Klozet Takımı Modelleri ve Yapılışları– Klozet takımları biz hanımlar için bir çok çeşidine sahip olmak istediğimiz ihtiyaçlarımız arasındadır. Farklı renk ve modellerde çok şık ve farklı klozet takımlarının el işi örgülerden de yapılabileceğini hem de çok beğeneceğinizi sizlere göstermek istedik. Biz sizler için farklı fikirler edinebilmeniz açısından çok güzel ve kapsamlı bir resim galerisi oluşturduk. Resimlerin üzerine tıklayarak tüm modelleri yakından inceleme fırsatı bulacaksınız. Zevkinize ve tarzınıza uygun bulduğunuz örgü klozet takımı modellerini sizlerde büyük bir keyifle yapabilir,kendiniz ve sevdikleriniz için kullanabilir, hediye seçenekleriniz arasında da bulundurabilirsiniz. Banyolar çoğumuzun evinde küçücük bir alandan oluşmakta. Burayı yalnızca önemli kılan duşakabin ya da küvetler, banyo dolapları ve klozet takımlarıdır. Sık sık değiştiremeyeceğiniz bir şey olan duşakabin ya da banyo dolaplarınız uzun süre o şekilde kalacağı için size bir tek fırsat kalıyor. O da klozet takımları ya da banyoda tercih edebileceğiniz aksesuarlar. Özellikle klozet takımları kolay değişebilir olması açısından hem daha az maliyetli hem de banyonuzun havasını değiştirebilecek özelliklerdedir. Peki hazır modelleri dışında örgü örnekleri denediniz mi? Cevap hayır ise örgü klozet takımı modellerini görmelisiniz sonra buna karar vermelisiniz. Bence örgü modelleri görünce hazırlara bakmayacaksınız bile. Haydi şimdi ilk modelimizi inceleyelim hanımlar beyler…

tig orgusu cok sik klozet takimitig orgusu cok sik klozet takimi

Tığ işi yine zerafetini göstermiş anladığım kadarıyla. Çok şık hiç bir hazır model ile kıyaslayamayacağım bir örnek. Banyonuzda herşey sıradan eski bile olsa bu klozet takımı banyonuza girdiğinde havasını değiştireceğine eminim. Hele beyaz üzerine renkli çiçek motifleri ne kadar da hoş ve alımlı durmuş. Banyonuzu bahara dönüştürebilirsiniz siz de bu örgü klozet takımları ile. Ayrıca banyonuzda bulunan kirli çamaşır sepeti ya da çöp kutusu gibi ögeleri de klozet takımına yaptığınız örgüden yaparak yukarıdaki gibi bir uyum sağlayabilirsiniz.


sakalli ipten orgu klozet takimi

sakalli ipten orgu klozet takimi

Yine yukarıdaki örnekte görüldüğü gibi önceki yılların modası olan sakallı ip çılgınlığı devam ediyor. Sakallı ipten paspaslar, örtüler yapıldığı gibi klozet takımları da hoş duruyor. Ortasında çiçek motifi yer alan klozet takımında paspası, klozet kapağı örtüsü ve klozet önü paspası yer alıyor. Yumuşacık tam da banyolara yakışacak bir model. Sakallı ip demişken size banyonuzda kullanabileceğiniz sakallı ipten değişik lif modellerini de buradan incelemenizi tavsiye ederim.  Aşağıda gördüğünüz üzere yine şık bir klozet takımı ile karşı karşıyasınız. Bu zerafet ve şıklık banyolara çok ağır gelmez mi diye düşünürseniz ben hayır diyebilirim. Çünkü evimizin salonu oturma odası ne kadar değerli ve şık olması gerekiyorsa banyolara da bence bu hassasiyeti göstermeliyiz. İşte bu örnekte bir farklılık görüyoruz ki o da bence çok iyi düşünülmüş. Tuvalet kağıdı askılığı yerine bu şekil örgü klozet takımı ile uyumlu bir peçetelik örülmüş. Çok ta şık aynı zamanda peçetelerin açıkta kalıp tozlanması önlenmiş olmuş. İlla hazır modeller gibi şekilde örmek zorunda değilsiniz. Bu kalıbın dışına çıkıp değişik şekillerde klozet takımınızı örebilirsiniz.

orguden cicekli klozet takimi

orguden cicekli klozet takimi

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir