Örgüden Nihale ve Bardak Altlıkları Modelleri Yapılışı Rengarenk Örneklere Hayran Kalacaksınız

Konuyu Paylaş

Örgüden nihale ve bardak altlıkları modelleri yapılışı konusunu incelemektesiniz. Örgüden nihale ve bardak altlıkları modellerini incelediğinizde mutfakları farklı renk ve modellerde kullanabileceğini örgülerle süsleyebileceğinizi göreceksiniz. Biz sizlere farklı fikirler edinebilmeniz için çok güzel modeller içeren güzel bir resim galerisi hazırladık. Resimlerin üzerine tıklayarak yakından inceleme fırsatı bulacaksınız. Siz de beğendiğiniz renk ve modelleri kendiniz ve sevdikleriniz için rahatlıkla yapabilir, hediye seçenekleriniz arasında da bulundurabilirsiniz. En beğendiklerimi şimdi yazımızın içeriğinde görebileceksiniz. Bu nihale ve bardak altlıkları o kadar renkli ve güzeller ki mutfağınızı kolayca değiştirmeye güzelleştirmeye yetecekler. Hatta aynı örgü modeli ve renkleri tercih ederek mutfağınızda bir takım oluşturabilirsiniz. Örneğin nihale bardak altlıkları fırın tutacağı gibi çok şık duracaktır eminim ki. Hatta tezgah arası askılığınız varsa bu örnekleri sırayla asıp kullanmadığınız zamanlarda sergileyerek daha net görünmesini sağlayabilirsiniz.

orguden nihale modelleriorguden nihale modelleri

Nihale ve bardak altlıklarını lifler gibi örebileceğiniz gibi genel de yuvarlak çiçekli örneklerini yapabilirsiniz. Ama tabi farklı örnekler arıyorsanız mutfağınız için meyveli örnekler de yapabilirsiniz. Lif demişken sizler için renkli örgü lif modellerinin yer aldığı yazımıza buradan davet etmek istiyorum. Özellikle tencere çaydanlık altı için nihale yapacaklar biraz daha kalın örgülerden yapabilirler. İnce olması halinde sıcaklığın alt kısıma geçmesi söz konusu olabilir. Yine şık küçük bardak altlıkları yapacaksanız da daha ince örgülerden olmasına dikkat edin. Bardağın sabit ve devrilmeden kalması için düzgün bir şekilde örmelisiniz. Yukarıda gördüğünüz gibi tencere altlığı epey kalın örülmüş.


orguden nihale örnegi

orguden nihale örnegi

Evinize gelen misafirlerinizi daha özel hissettireceğiniz şık renkli bardak altlıkları ile sunum yapmanız onları da çok mutlu edecektir. Altta birkaç örnek görüyorsunuz.Oldukça renkli görünümlere sahip bu bardak altlıkları sunumlarınızı da renklendirecektir. İster desenli ister sade örneklerle de şık örnekler çıkarabilirsiniz. Tığ işi ya da şişlerle yapıp hem boş zamanlarınızı değerlendirecek hoş bir hobi de edinmiş olursunuz kendinize. Bakarsınız satışa bile başlarsınız. Ama sevdiklerinize yapabileceğiniz en güzel hediye olacağını da düşünüyorum. Hazır örnekleri herkes alıp hediye verebilir önemli olan böylesine el emeği göz nuru özel hediyeler daha kalıcı olacaktır diye düşünüyorum. Galerimizde daha fazla örgüden nihale ve bardak altlık modellerini görebilirsiniz.

tig isi bardak altligi

tig isi bardak altligi

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir