Örgüden Uğur Böceği Yapımı Çok Şirin Modeller

Konuyu Paylaş

Örgüden Uğur Böceği Yapımı– Uğur böceğiyle şapkalar, çantalar, oyuncaklar, kapı süsleri, kazaklar, battaniyeler gibi bir çok yerde kullanılan bu güzel hayvandan buzdolabı süsü yapmayı öğreneceğiz. Bunun için size ayrıntılı anlatılmış açıklamalı videoyu paylaşarak yardımcı olmaya çalışacağız. İster çocuklarınıza oyuncak yapabilir isterseniz küçük büyük aksesuar olarak örgü uğur böceği yapabilirsiniz. Bebeklerinizin patikleri üzerine motif olarak, berelere elbiselere kondurabileceğiniz çok şık uğur böcekleri ile değişik görünüm elde edebilirsiniz. Hatta büyük boy uğur böceği yapıp içini elyafla doldurup çocuğunuza şık bir uğur böceği yastığı yapabilirsiniz. Eminim çocuklarınız buna bayılacaklarıdır. Yine çantalara buzdolabı üstüne küçük örgü uğur böcekleri çok yakışacaktır. 

örgüden ugur böcegi örnegiörgüden ugur böcegi örnegi

Bebekleriniz çocuklarınız artık hazır oyuncaklarla oynası istemiyorsanız el örgüsü oyuncaklar yapabilirsiniz. Buna en güzel örnek bebek ve çocukların ilgisini çekebilecek örgü uğur böcekleri olabilir. Daha fazla fikir edinmek için galerimizdeki örnekleri inceleyebilirsiniz. Ayrıca yazımızın altında bulunan videodan buzdolabı için örgüden uğur böceği süsü yapımını inceleyebilirsiniz. Tığ kullanmasını bilenler çok güzel uğur böcekleri yapabilir. Dediğim gibi örgü uğur böceklerini çok şeyde kullanabilirsiniz.Bu bir anahtarlık da olabilir. Biraz da bu sizin hayal dünyanıza kalmış. Örgüden yapacağınız uğur böceğinizi alttaki örnek gibi tamamen örgüden yapabileceğiniz gibi dilerseniz de kırmızı kısmını örgüden yapıp siyah beneklerini düğmelerle yaparak değişik görünüm elde edebilirsiniz. Yine çok beğeneceğinizi düşündüğüm keçe ve örgülerden broş modelleri adlı yazımıza buradan ulaşabilirsiniz çok güzel örnekler var görmenizi isterim. 


renkli örgüden yapilmis ugur böcekleri

renkli örgüden yapilmis ugur böcekleri

Aşağıda da yaratıcılığınıza katkı sağlayacağına inandığımız çeşitli alanlarda kullanılmış örgü uğur böceği kombinasyonlarını paylaşıyoruz. Çok çeşitli yerlerde tercih edebileceğiniz örgüden yapılmış uğur böceği örnek görselleri galerimizde sizlerle. Görsellerin büyük hallerini görebilmek için üzerilerine tıklamayı unutmayınız.

 

 

öRGÜ UĞUR BÖCEKLERİ MODELLERİ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir