Örgüden Yapılmış Bereler Bere Modelleri Ve Yapılışı Sizlerle

Konuyu Paylaş

Ögüden yapılmış bereler bere modelleri konusunda sizlere biraz model sunayım dedim boş duruyordum havada öyle soğuktu ki dedim güzel bir bere olsa harika olurdu. Hoş işleyende yok eskiler gibi değiliz bilmiyorum bende işlemeyi. Neyse sizler için oluşturduğum biraz model var umarım hoşunuza gider arkadaşlarım. Kış aylarının vazgeçilmezi örgüden yapılmış bereler hem şık hem de çok kullanışlı. Siz de kışın bere kullanmayı seviyorsanız örgü işi bereler ilgi alanınız ise örneklerimize bakabilir ayrıntılı inceleyebilirsiniz. Artık hazır örneklerden sıkıldınız ve kendi berenizi kendiniz yapmak istiyorsanız bir de örgü bere yapılışını ayrıntılı gösteren bir videoyu yazımızın sonunda görebilirsiniz. 

bordo bere eldiven ve atki takimbordo bere eldiven ve atki takim

Yukarıda yer alan örnekteki gibi siz de bere ile eldiven ve atkı ile takım oluşturabilirsiniz. Takım demişken en güzel değişik atkı bere takımlarını bulabileceğiniz yazımızı inceleyerek daha farklı örneklerle karşılaşabilirsiniz. İncelemenizi tavsiye ederim. Üzerinde farklı desenler motifler ve eğer örgüde çok ileri seviyedeyseniz farklı örgü tekniklerini örneklerinizde kullanarak daha şık örnekler oluşturabilirsiniz. Kışın hem sıcacık hem şık olmak kim istemez ki? Aşağıdaki iki örneğe ben bayıldım doğrusu. Son zamanlarda gördüğüm çok tarz bereler. Beyaz olan tam bere diyemesek te hoş bir model olduğu için paylaşmak istedim sizlerle. Genç orta yaşlı tüm bayanlara yakışacak diğer örgüden yapılmış bere örneklerini ise galerimizde bulabilirsiniz. Bu işe yeni başlayan ve kendi beresini kendi örmek isteyen arkadaşlarımız için çok ayrıntılı kolay bir örgü bere yapılışı videosu da paylaşıyoruz. Şimdiden kolay gelsin arkadaşlarım.


degisik örgü bere örnekleri

degisik örgü bere örnekleri

Aşağıda yer alan örgü bere modelleri konusunda eklenmiş olan resimleri sağdan soldan toparladım bilginiz olsun. Nette dolaşan en güzel örneklerle derlediğim galerimize sizi davet ediyorum. Bu kış bakalım hangi renkler hangi örnekler hit merak ediyorsanız buyrun. Resimlere tıklayarakta ayrıca görselleri galeri halinde gezebilir ve inceleyibilirsiniz. Başka bir örgü ve bere konusunda görüşmek üzere hoşçakalın arkadaşlarım.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir