Örgülü topuz saç modelleri

Konuyu Paylaş

Örgülü topuz saç modelleri güzelliğinize güzellik katın

Kadını kadın yapan ve güzelleştiren şey aslında ayrıntılarda gizlidir. Küçük bir ruj ya da güzel bakımlı bir tırnak…. Güzelliğimize baştan başlamalıyız. Baştan baştan taa en baştan yani baştan 🙂 Saçları uzun olan ya da örgü örülecek şekle müsait olan kişilerin vaz geçilmezlerinden birisi tabiki topuz modeli. Gündelik hayatta, bir yemek davetin de ev gezmesinde, spor giyindiğinizde… Kısacası her yer de ama her yerde bu sizi rahatlatan ve olduğunuzdan da güzel gösteren saç modellerini kullanabilirsiniz. Özellikle genç kızların 2015 yılından beridir tercihi olan baten bir kalemle ya da bazen küçük bir aparat yardımı ile kullanarak güzel göründüğü Yarım topuz saç örneklerini BURADAN sizlere daha önceden anlatmış, güzel görseller ile yapılışını ve değişik modellerini sunmuştum.Örgü yapacak iseniz sunduğum konudan da sizlere arkadan ve üstten bağlamalı örgülü topuz modelleri hususunu anlatmıştım. Tabiki bu sizin tercihinize kalmış. Bir gün yarım topu saç kullanırsınız diğer gün ise bu konuda bahsedeceğim örgülü topuzlu bir saç modelini tercih edebilirsiniz. Örgülü topuzlu saç modelini kendim yapabilirim diyenler tek başına bunu kesinlikle yapamayacaklardır. Youtube videosundan sizlere bir manken üzerinden bu saçın yapılış şeklinin biri anlatılmış. İzlediğimde bunun gerçekten de kolay bir şey olmadığını anlıyorum dileyenler.  Bu video’ya bakabilir ve gerçekten çok şık ama zor bir model olduğunu görebilirler.

Örgülü Saç Topuz Modeli

Örneğin bu verdiğimiz görsele baktığımızda bu modelin gündelik hayatta biraz zor kullanılacağı görünüyor. Ay aman bozulmasın aman şöyle olmasın. Bunu genelde özel davetler de ve özel bir yemekte bir toplantıda vs kullanabilirsiniz. Şekli ve görüntüsü itibari ile ağırlığınıza ağırlık, güzelliğinize güzellik katacağına emin olabilirsiniz. Gündelik nasıl bir modelle kullanayım diyenler için de bir örnek vermek istiyorum.


Günlük kullanımlı örgü topuz modeli örneği

Bu yukarıdaki model çok karışık ve abartılı olmamasının yanı sıra gündelik kullanılacak topuz modelleri arasında yerini alabilir diyebiliriz kızlar. Ben şimdi sizler için gündelik hayatta kullanabileceğiniz bazıları abartılı şaşalı bazıları ise sade  örgülü topuz saç modelleri olmak üzere bir galeri hazırlıyorum. Buradaki galeriden sevdiğiniz, beğendiğiniz her hangi bir modeli kendinize uygulatabilir ve kullanabilirsiniz. Ne demiştik unutmayın. Güzellik, ayrıntılarda gizlidir. (:

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares