Paris’in dev markası Zuhair Murad 2016 ilkbahar yaz koleksiyonu

Konuyu Paylaş

zuhair murad 2016 koleksiyonu
zuhair murad 2016 koleksiyonu

Paris’te 1997 yılında kurulan Moda Evi’nin günümüzde devleştiren ,çağdaş kadının cazibesini tasarımlarıyla ortaya en güzel şekilde koyan Zuhair Murad İlkbahar -Yaz 2016 koleksiyonuyla tüm dikkatleri yine üzerine çekmeyi başardı.Tüm dünyaya üretim yapan Zuhair Murad ,antik ve modern çizgileri birbiriyle harmanlamayı başaran nadir markalardan biri.

İlkbahar ve yaz koleksiyonun da denizci stili ön plana çıkaran marka,şifon ,tül,jarse,jakarlı ,payet işlemeli,nakışlı tasarımlarıyla pırıl pırıl bir yazı müjdeliyor sevgili hanımlar.Tulumlar,bol pantalonlar,denizci gömlekler ve tunikler,şortlar,kısa bluzlar için tercih edilen renkli kumaşlar sizlere enerji vermeyi amaçlamış gibi görünüyor. Zuhair Murad markası bende kadının cazibesini ve lüksü uyandırıyor.Başarılı tasarımcıların yanısıra,el işçiliği mükemmel zanatkaarların bulunduğu marka kadınlara istediğini layıkıyla sunuyor. Gelinlik ve abiye markasının önde gelen dünyaca ünlü isimlerden biri olan Zuhair Murad tasarımları ile özel günlerin en şık ve dikkat çekici bayanları arasın da olmanın garantisini yaşayacaksınız. Her bayan özel günler de şıklığı ile çevresini büyülemek ister. Marka olarak kaliteli bir markanın abiye modelini tercih etmek istiyorsanız o zaman Zuhair Murat 2016 ilkbahar yaz koleksiyonuna göz atmadan son kararı vermeyiniz.Zuhair Murat yeni koleksiyon da kısa mini abiyeler olduğu kadar bayanların vazgeçilmezi olan uzun abiye elbise tasarımları da yer alıyor. İlkbahar ve yaz aylarını temsil eden renk ve desenlerden oluşan yeni koleksiyondan çiçek desenli uzun abiye elbise modeli ile gecenin en şık bayanları arasın da olacaksınız.

zuhair murat uzun abiye elbise modeli
zuhair murat uzun abiye elbise modeli

Zuhair Murad ilkbahar yaz 2016 koleksiyonunu incelerken ,tasarımların günlük hayatta ve özel davetlerde de kullanılabileceğini fark edeceksiniz.Sizler için hazırladığım görsel galeride en dikkatimi çeken kıyafetlerle örneklendirmeye çalıştım. Resimlerin büyük hallerini yakından ve büyük görebilmek için üzerlerine birkez tıklamanız yeterli olacaktır. Şimdiden Zuhair Murad’ın modellerini inceleyerek,bahar ve yaz aylarında katılacağınız davetler için kafanızda giyeceğiniz elbiselerin modellerini tasarlayabilirsiniz.


Fuşya rengi de koleksiyonuna dahil ederek göz alıcı renkleri tasarımlarına yansıtan Zuhair Murad, tasarımlarına dantel detaylarını da eklemeyi unutmayarak asil bir şıklığın görselliğini abiye modellerine taşıyor.

zuhair murad fuşya renkli abiyeler
zuhair murad fuşya renkli abiyeler

Zuhair Murat 2016 İlkbahar/yaz defile görüntüleri ve yeni sezon çok şık abiye modellerinin tanıtıldığı videoyu da izleyerek yeni koleksiyon hakkın da fikir edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir