Parmaksız Kolay Eldiven Modelleri Yapılışı Videolu

Konuyu Paylaş

Parmaksız Kolay Eldiven Modelleri– İki şişle, basit yapılabilen moda ve tarz kolay motiflerle yapılan yarım parmaksız eldiven örmesini açıklayıcı uygulamalı anlatan videomuzla kolayca yapabileceğinize inanıyoruz. Parmaksız eldivenler en çok da gençlerin ilgi odağı. Özellikle epeydir kullanılmakta olan bu akıllı dokunmatik telefonlar hayatımıza girdi gireli onlarla yatar onlarla kalkar olduk. Özellike dışarıda otobüste yürürken bile onunla meşgul olabiliyoruz. Kışın özellikle eldiven kullananlar için bu dokunmatik telefonları kullanmak zor olabiliyor. Eldiveni çıkar tak tam işkence. Bu yarım eldivenler özellikle de bu telefonları kullanırken çok işe yarayacak. Hem aynı zamanda parmaksız eldivenler çok cool da görünmekte. Tabii aslında telefon çok kullanıldığı için örnek vermek istedim ama kışın bankta otururken ya da otobüste yolculuk ederken eldivenleri çıkarmadan kitap okumak o sayfaları çevirmek bir işkencedir. Parmaksız eldivenler buna da bir çözüm. Yine aynı şekilde bilgisayarda yazı yazmak aynı durum. Parmaksız eldivenleri o kadar seveceksiniz ki her mekanda ellerinizden çıkarmak istemeyeceksiniz.

Parmaksız Kolay Eldiven Modelleri Yapılışı VideoluParmaksız eldiven olsun normal eldiven olsun hayvan figürlü olanları ayrı bir yere koymak lazım sanırım. Çünkü onlar daha bir ilgi görmekte. Baykuş figürlü olanları da benim en çok dikkatimi çekenlerden. Gençler de o şekilde eminim ilgilerini çekecektir. Aşağıdaki süslü model biraz daha ileri yaşlara hitap eden bir model. Umarım bu modeller size fikir verir hanımlar. Biraz da hayal dünyanızı çalıştırarak kendi hayalinizdeki modeli çıkararak siz de kendi modelinizi oluşturabilirsiniz aslında. Hemen yazımızın sonunda sizler için derya baykal programından bir parmaksız eldiven yapılışını da sizlerle paylaştık. Yapımı çok kolay pirinç örgüden bir parmaksız eldiven tarifi verdi Sibel Kavaklıoğlu.

Parmaksız Kolay Eldiven Modelleri Yapılışı Videolu Parmaksız Kolay Eldiven Modelleri Yapılışı Videolu Parmaksız Kolay Eldiven Modelleri Yapılışı Videolu


Tabii ki beyleri de unutmadık. Özellikle genç kesim bu akıllı telefonların müptelası olmuş beylere de parmaksız eldivenler yakışacaktır diye düşünüyorum. Beylere daha sade ve cansız renklerle örgü eldivenler örülebilir. Hatta buradan erkek bere modellerini inceleyerek eldiven ve bereyi takım halinde de örebilirsiniz hanımlar. Eşinize çocuklarınıza kardeşinize bu tür hediyeler yapabilirsiniz. Beyler örgü örmekle pek alakaları olmadığı için yine iş size kalıyor aslında.

Parmaksız Kolay Eldiven Modelleri Yapılışı Videolu

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares