Pilili eteklerinizle bahar ve yaz aylarında fark yaratın

Konuyu Paylaş

Pilil Etek Kombinine bir örnek
Pilil Etek Kombinine bir örnek

Yaklaşan yeni sezonda ilkbahar yaz trendlerinden biride pilili etekler olacak sevgili takipçilerimiz.Pilili etekler geçen ilkbahar ve yaz aylarında da trendlerdeydi. Mini ve midi boyları farklı tasarımlarıyla kadınların gözde parçaları arasındaydı. Tabiki kısa olan modellerin giyilmesi biraz cesaret istiyor şimdiden sizlere bunu belirtelim.

Aynı şekilde bu yılın baharı ve yazında da,özellikle sokak modasında farklı desen ve renklerine göz aşinası olacağız.Kendi yaratacağınız pilili etek kombinleriyle ,sizde etkili bir stile sahip olabilirsiniz.Pilili etekler diğer eteklere göre daha avantajlı parçalardandır.Öncelikle dikkat çekici bir bir kesime sahip olmasıdır.İlkbahar ve yaz ayları için şimdiden kendi proporsiyonunuza uygun pilili etek modellerinden seçebilirsiniz.Kısa,uzun ve midi boy seçenekleriyle tasarlanmış olan pilili eteklerin kendinize uygun modellerinden kombinler yaratarak,yaz aylarını,sokakta ve ofis ortamında rahatlıkla geçirebilirsiniz.Pilili etekler,kısa kollu kolsuz gömlekler ile,rahat salaş kısa bluzlarla ve yine kolsuz tşirtlerle gayet uyumlu kombinler yaratılmasına imkan sağlıyor.

Pilili etek alırken tek renk almaya dikkat edin ,vücudunuzun görüntüsünü renkli pilili etekler bozabilir.Tek renk pilili eteğinizi renkli ve desenli bluzlar ile kombinlemenizde bir sakınca yoktur. Sizlere bir kaç pilili eteğe örnek vererek moda’yı yakından takip etmenizi sağlayalım. Unutmayın 2016 yılında pilili etekler moda olacak bilginiz olsun.  Tabiki yapılan kombinlerinde nasıl olduğunu görmenize yardımcı olacaktır. Özellikle mini olan modellerde, bacakların ön plana çıktığını ve daha alımlı görüneceğinizin garantisini veriyoruz sizlere.


Sizler için incelediğimiz bu modelde beyaz mini pilili etek harika bir bluzla ve kiremit rengi babetlerle kombinlenmiş. Bluzun rengine uygun gri çanta ve güneş gözlüğü tercihide muhteşem görünüyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares