2016 küçük yatak odası dekorasyon fikirlerinden bir demet

Dar yatak odası dekorasyon fikirleri arasında yer alan fonksiyonel fikirlerden faydalanabilirsiniz.
Dar yatak odası dekorasyon fikirleri arasında yer alan fonksiyonel fikirlerden faydalanabilirsiniz.

Dar yatak odası dekorasyonu oluştururken en özel fikirlerden faydalanma tercihinde bulunmaya ne dersiniz? Üst resimde yer alan fikirlere bakılırsa dar da olsa yatak odanızda düzenli ve dekoratif görünümleri yakalama şansını yakalayabilirsiniz. Depolama alanı olarak kullanılan ayak ucundaki sandık görünümündeki depolama alanları, yatağın alt kısmına yerleştirilmiş kitaplar, duvar askılıkları ile eşyalarınızı asarak görünümleri özelleştireceğiniz görünümler, başucu sehpası ile yatak odasında harika bir görünüm yakalanmışa benziyor. Dar bir yatak odam olsa böyle güzel bir görünüm yakalama şansını mutlaka değerlendirirdim. Ya siz? Dekorasyonlarınızda dar alanları büyük ve geniş gösterici beyaz rengin yoğun olduğu dekoratif aksesuarlarda etkisini göstermişe benziyor. Büyük pencereler, bembeyaz perdeler ve açık renkli yatak, yatak örtüsü, sehpa gibi fikirlerin odaya adapte edilmiş olması da dekorasyonda bütünlük arz edici uygulamalar arasında kendini göstermektedir.

Dekoratif görünümleri oluşturacağınız küçük yatak odası tasarımlarını 2016'da evinize davet edebilirsiniz.
Dekoratif görünümleri oluşturacağınız küçük yatak odası tasarımlarını 2016’da evinize davet edebilirsiniz.

Yatak odalarında dekorasyon fikirlerinde dar yatak odası fikirlerinde üstteki modeli de tercih edebilirsiniz. Duvarda yer alan dekoratif sticker uygulamaları, farklı yazılı bölümler üstteki dar yatak odasını özelleştirici uygulamalar olarak beğeniyi elden bırakmamaktadır. Yatak odası perdeleri ve yatak örtülerindeki büyüleyici görünüm dekoratif bütünlük yakalamada sizlerin istediğiniz görünümü yakalamanıza yardımcı olmaktadır. Yatak başlığının ihtişamı ve iki tarafta yer alan zengin görünüm kazandıran yatak odası aydınlatmaları da şık ve dar bir yatak odası dekorasyonunu oluşturmada etkili görünüm yakalatıcı ayrıntılar olarak gözler önüne çıkmaktadır.Küçük genç yatak odası dekorasyonu oluştururken iki yataklı dekoratif seçimlerden faydalanabilirsiniz.
Küçük genç yatak odası dekorasyonu oluştururken iki yataklı dekoratif seçimlerden faydalanabilirsiniz.

İki çocuğunuz var ve genç odası dekorasyonunda dekoratif ve dar alanları fonksiyonel bir şekilde değerlendirebileceğiniz bir görünüm yakalama tercihini hayata geçirmek mi istiyorsunuz? Genç odası dekorasyonunda resimdeki gibi kapı arkası ve kapı açıldığında diğer duvar kenarında yer alan yatak model uygulaması ile iki kişilik harika bir genç odası dekore etme şansını değerlendirmiş olabileceksiniz. Duvar dekorasyonunda yer alan tablolar ile ve yeni sezon genç odası aydınlatmaları ile zenginliği elden bırakmayacağınız görünümleri yakalamış olabileceksiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir